KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO wygrywa 4. rundę Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej

KSZO wygrywa 4. rundę Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej
Wrzesień 30
15:18 2017

Udanie rozpoczęli po wakacjach rywalizację w Świętokrzyskiej Dużej Lidze Pływackiej pływacy KSZO Ostrowiec Św. Gospodarze rozegranej na Pływalni Rawszczyzna 4. rundy zawodów zdecydowanie wygrali punktację klubową, umacniając się na czele klasyfikacji generalnej.

Pływacy KSZO na podium:
Kobiet, 50m dowolny
15 lat i starsi – 2. Wiktoria Błaszkiewicz 28.01
14 lat – 1. Julia Wybranowska 31.86, 2. Aleksandra Rokosz 32.53
Mężczyzn, 50m dowolny
15 lat i starsi – 3. Jakub Wilk 24.82
14 lat – 1. Patryk Stefański 25.14
12 lat – 2. Bartosz Michta 29.98
Kobiet, 200m klasyczny
15 lat i starsi – 1. Aleksandra Banaczkowska 2:37.62, 2. Karolina Kowalska 2:58.27
14 lat – 1. Natalia Czernik 3:06.29
13 lat – 3. Kinga Gromska 2:59.09
Mężczyzn, 200m klasyczny
15 lat i starsi – 1. Michał Klimas 2:27.92, 2. Marcin Kesler 2:38.51
14 lat – 1. Oliwier Okręt 2:52.97
12 lat – 1. Eryk Sojda 3:15.00
Kobiet, 100m grzbietowy
15 lat i starsi – 1. Julia Szafrańska 1:08.66, 2. Wiktoria Błaszkiewicz 1:11.48
13 lat – 2. Falfus Julia 1:14.73
12 lat – 1. Adrianna Petrykowska 1:12.66, 2. Malwina Szafrańska 1:19.18
Mężczyzn, 100m grzbietowy
12 lat – 1. Kajetan Radkiewicz 1:16.85, 2. Oskar Karaś 1:24.81
Kobiet, 400m dowolny
15 lat i starsi – 1. Julia Szafrańska 4:31.82, 3. Aleksandra Banaczkowska 4:39.18
14 lat – 1. Natalia Czernik 5:09.65
13 lat – 2. Kinga Gromska 5:12.17
Mężczyzn, 400m dowolny
15 lat i starsi – 2. Wilk Jakub 4:09.95
14 lat – 1. Patryk Stefański 4:22.45, 2. Kacper Borowski 4:39.46, 3. Oliwier Okręt 4:52.58
12 lat – 1. Bartosz Michta 4:59.56
Kobiet, 100m zmienny
15 lat i starsi – 1. Aleksandra Banaczkowska 1:08.13
14 lat – 1. Julia Wybranowska 1:17.55, 3. Aleksandra Rokosz 1:20.51
12 lat – 1. Adrianna Petrykowska 1:15.71, 3. Malwina Szafrańska 1:23.60
Mężczyzn, 100m zmienny
15 lat i starsi – 3. Wilk Jakub 1:03.30
14 lat – 1. Kacper Borowski 1:07.89, 2. Dominik Walczyk 1:10.75
12 lat – 1. Kajetan Radkiewicz 1:17.35
Kobiet, 200m motylkowy
15 lat i starsi – 1. Natalia Przygoda 2:45.04
Mężczyzn, 200m motylkowy
15 lat i starsi – 1. Mateusz Rogoziński 2:20.76, 2. Marcin Kesler 2:25.77
14 lat – 1. Dominik Walczyk 2:45.59
Kobiet, 4 x 50m dowolny
15 lat i starsi – 1. KSZO 1 (Julia Szafrańska, Natalia Przygoda, Wiktoria Błaszkiewicz, Aleksandra Banaczkowska) 1:55.81 – Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Seniorów, 2. KSZO 2 (Oliwia Kurasińska, Anastazja Matracka, Paulina Boroń, Adrianna Nowak) 2:00.94
14 lat – 1. KSZO 3 (Natalia Czernik, Julia Wybranowska, Kinga Gromska, Aleksandra Rokosz) 2:07.99
13 lat – 3. KSZO 4 (Adrianna Petrykowska, Natalia Tarnowska, Julia Falfus, Natalia Walczyk) 2:08.26
12 lat – 3. KSZO 5 (Malwina Szafrańska, Magdalena Misiura, Anna Menducka, Pola Strzelecka) 2:21.27
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny
15 lat i starsi – 2. KSZO 1 (Mateusz Rogoziński, Jakub Haba, Michał Klimas, Jakub Wilk) 1:42.85
14 lat – 1. KSZO 3 (Oliwier Okręt, Kacper Borowski, Dominik Walczyk, Patryk Stefański) 1:49.08 – Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Juniorów 14-lat
12 lat – 1. KSZO 4 (Eryk Sojda, Kajetan Radkiewicz, Michał Kesler, Bartosz Michta) 2:10.68

Zobacz: Zdjęcia

Komentarze

Related Articles