KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Współpraca z Vive Tauron zaowocowała kolejnymi transferami do KSZO

Współpraca z Vive Tauron zaowocowała kolejnymi transferami do KSZO
lipiec 24
14:21 2017

Na mocy podjętej współpracy szkoleniowej z klubem mistrza Polski i niedawnego triumfatora Ligi Mistrzów Vive Tauron Kielce do I-ligowego KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. trafiło kolejnych dwóch młodych szczypiornistów. Umowę na grę w zespole prowadzonym przez trenerski duet Mariusza Jurasik – Tomasz Radowiecki podpisali rozgrywający Bartosz Kogutowicz i Damian Falasa.

Przypomnijmy, że wcześniej z ostrowieckim klubem związali się też rozgrywający Łukasz Telka i obrotowy Jakub Bulski.

Bartosz Kogutowicz i Damian Falasa, podobnie jak Łukasz Telka, związani się też z dobrze znanym już w Ostrowcu Św. menadżerem sportowym Robertem Nowakiem z agencji GoldHandball…

„Bartosz Kogutowicz (188cm / 77kg) ma w swoim dorobku ma dwa medale Mistrzostw Polski (brązowy juniorów młodszych i srebrny juniorów). W sezonie 2016/2017 występował na I-ligowych parkietach. To jeden z liderów kieleckiego I-ligowca. Posiada niesamowity luz w grze. Obecnie rezerwowy w kadrze Polski juniorów. W sezonie 2016/2017 okazał się zwycięzcą w klasyfikacji „2” dla zawodników drużyny przeciwnej w rozgrywkach I ligi. Potrafi niekonwencjonalnie zagrać z obrotowym oraz skrzydłowymi. Jego były trener Paweł Grecak wróży mu niesamowitą karierę.” – czytamy na stronie GoldHandball.pl.

„Damian Falasa (187cm / 93kg ) to były reprezentant kraju w kategorii junior młodszy (9 występów). To prawdziwy wojownik. Może grać zarówno na lewej jak i prawej połówce rozegrania. Posiada atomowy rzut, a jego znakiem firmowym jest –prawdopodobnie najlepszy w Polscy – rzut z biodra. Urodził się w Staszowie, a swoje pierwsze kroki stawiał w Uczniowskim Klubie Sportowym Zorza Bogoria. Przez ostatnie cztery lata sportową karierę rozwijał w młodzieżowych zespołach Vive Tauron Kielce, z którymi wywalczył dwa medale Mistrzostw Polski (brązowy juniorów młodszych i srebrny juniorów). W sezonie 2016/2017 był kapitanem grającego na I-ligowych boiskach zespołu rezerw Vive Tauron Kielce.” – czytamy dalej na stronie GoldHandball.pl.

Komentarze

Related Articles