KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Ola Banaczkowska lubi brąz!

Ola Banaczkowska lubi brąz!
Lipiec 17
11:59 2017

Z trzema brązowymi medalami wróciła Aleksandra Banaczkowska z Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 15 lat, które w miniony weekend odbywały się w lubelskiej Aqua Arenie. Reprezentantka KSZO stawała na podium za wyścigi na dystansach 100 i 200 metrów stylem klasycznym oraz 400 metrów stylem zmiennym. Liczna ostrowiecka ekipa zanotowała ponadto wiele startów w finałach A (najlepsza 10) i B (miejsca 11-20).

Wyniki pływaków KSZO:

Indywidualne:

Daniel Auguścik: 75. na 50m dowolnym – 27.16, 50. na 100m dowolnym – 58.32, 45. na 200m dowolnym – 2:08.22, 41. na 400m dowolnym – 4:31.96.
Aleksandra Banaczkowska: 3. na 100m klasycznym – 1:13.55 (3. w el. – 1:15.51), 3. na 200m klasycznym – 2:35.05 (1. w el. – 2:38.48), 3. na 400m zmiennym – 5.04.48 (3. w el. – 5:07.99).
Bartosz Barański: 134. na 50m dowolnym – 29.88, 119. na 100m dowolnym – 1:07.75, 114. na 50m motylkowym – 32.61, 79. na 100m motylkowym – 1:14.77.
Paulina Boroń: 82. na 50m dowolnym – 30.48, 49. na 100m dowolnym – 1:05.25, 36. na 200m dowolnym – 2:20.34, 34. na 400m dowolnym – 4:55.14, 29. na 800m dowolnym – 10:11.78.
Wiktoria Błaszkiewicz: 15. na 50m dowolnym – 28.11 (18. w el. – 28.48), 36. na 100m dowolnym – 1:04.06, 8. na 50m motylkowym – 29.58 (10. w el. – 30.06), 9. na 100m motylkowym – 1:06.70 (5. w el. 1:06.17).
Korneliusz Grad: 125. na 50m dowolnym – 28.80, 59. na 50m grzbietowym – 32.86, 52. na 100m grzbietowym – 1:10.74, 46. na 200m grzbietowym – 2:37.27.
Jakub Kaczmarczyk: 95. na 50m dowolnym – 27.78, 68. na 100m dowolnym – 59.33, 47. na 200m dowolnym – 2:08.48, 34. na 400m dowolnym – 4:30.38.
Marcin Kesler: 49. na 100m klasycznym – 1:19.74, 31. na 200m klasycznym – 2:44.49, 65. na 100m motylkowym – 1:06.72, 37. na 200m motylkowym – 2:31.95, 44. na 200m zmiennym – 2:31.85.
Michał Klimas: 7. na 50m klasycznym – 31.69 (9. w el. – 31.85), 9. na 100m klasycznym – 1:10.42 (8. w el. – 1:10.20), 10. na 200m klasycznym – 2:30.69 (9. w el. – 2:31.21).
Karolina Kowalska: 38. na 50m klasycznym – 38.68, 37. na 100m klasycznym – 1:24.20, 33. na 200m klasycznym – 3:02.26.
Oliwia Kurasińska: 30. na 800m dowolnym – 10:13.27, 30. na 200m zmiennym – 2:39.00, 16. na 400m zmiennym – 5:32.14 (18. w el – 5:31.22).
Paweł Kępiński: 63. na 200m dowolnym – 2:12.81, 57. na 400m dowolnym – 4:39.77, 60. na 100m motylkowym – 1:05.39, 29. na 200m motylkowym – 2:24.64.
Adrianna Matracka: 86. na 50m dowolnym – 30.59, 88. na 100m dowolnym – 1:09.53, 45. na 50m grzbietowym – 35.69, 53. na 50m motylkowym – 33.11, 44. na 100m motylkowym – 1:13.67.
Adrianna Nowak: 59. na 50m dowolnym – 29.78, 58. na 100m dowolnym – 1:06.12, 51. na 200m dowolnym – 2:22.61.
Natalia Przygoda: 52. na 50m dowolnym – 29.57, 31. na 100m dowolnym – 1:03.34, 23. na 200m dowolnym – 2:17.41, 60. na 50m motylkowym – 33.37.
Julia Sady: 39. na 50m klasycznym – 38.71, 47. na 100m klasycznym – 1:26.77, 42. na 200m klasycznym – 3:08.14, 77. na 50m motylkowym – 36.39.
Jakub Wilk: 25. na 50m dowolnym – 26.04, 10. na 100m dowolnym – 56.30 (8. w el. – 55:53), 5. na 200m dowolnym – 1:57.92 (3. w el. – 1:59.55), 6. na 400m dowolnym – 4:14.79 (5. w el. – 4:15.92), 38. na 50m motylkowym – 28.41.
Jakub Wykierski: 75. na 100m dowolnym – 59.72, 60. na 200m dowolnym – 2:11.29, 64. na 400m dowolnym – 4:46.69, 55. na 50m grzbietowym – 32.45.

Sztafety:

Aleksandra Banaczkowska, Wiktoria Błaszkiewicz, Paulina Boroń, Natalia Przygoda: 5. na 4x100m dowolnym – 4:10.52.
Paulina Boroń, Natalia Przygoda, Adrianna Nowak, Wiktoria Błaszkiewicz: 7. na 4x200m dowolnym – 9:12.51.
Anastazja Matracka, Wiktoria Błaszkiewicz, Aleksandra Banaczkowska, Natalia Przygoda: 5. na 4x100m zmiennym – 4:40.31.

Jakub Wilk, Jakub Kaczmarczyk, Paweł Kępiński i Daniel Auguścik: 8. na 4x100m – 3:52.06
Jakub Kaczmarczyk, Jakub Wykierski, Daniel Auguścik, Jakub Wilk: 8. na 4x200m dowolnym – 8:26.05.
Jakub Wilk, Paweł Kępiński, Michał Klimas, Daniel Auguścik: 15. na 4x100m zmiennym – 4:23.89.

Jakub Wykierski, Korneliusz Grad, Marcin Kesler, Bartosz Barański: 19. na 4x100m dowolnym – 4:12.40.
Paweł Kępiński, Marcin Kesler, Korneliusz Grad, Bartosz Barański: 16. na 4x200m dowolnym – 9:16.10.
Jakub Wykierski, Marcin Kesler, Bartosz Barański, Jakub Kaczmarczyk: 18. na 4x100m zmiennym – 4:47.38.

Komentarze

Related Articles