KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO dziękuje Wojownikom

KSZO dziękuje Wojownikom
lipiec 03
19:49 2017

W sezonie 2017/2018 w zespole piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. nie zobaczymy już czwórki zawodników, którzy przez ostatnie miesiące reprezentowali pomarańczowo – czarne barwy. Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym serdecznie dziękuje za dotychczasową grę i zaangażowanie w treningi, życząc przy okazji powodzenia w dalszej karierze – rozgrywającym Pawłowi Kwiatkowskiemu i Kamilowi Kielochowi, skrzydłowemu Kacprowi Królowi oraz obrotowemu Mateuszowi Rutkowskiemu.

Najdłużej z tej czwórki, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę tylko ostatnie (nieprzerwane) występy, w barwach KSZO grał rozgrywający Paweł Kwiatkowski. Reprezentował ostrowiecki klub przez ostatnie półtora sezonu. Związał się z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w przerwie między rundami sezonu 2015/2016. Wiosną 2016 był rzucił w 13 meczach 60 goli. W minionym sezonie do tego dorobku dołożył 83 trafienia w 25 meczach. W minionych rozgrywkach, po dwóch sezonach przerwy, do składu KSZO wrócił rozgrywający Kamil Kieloch. Wychowanek ostrowieckiego klubu zagrał w minionym sezonie w 23 spotkaniach, zdobywając dla KSZO 66 goli. Podobnym dorobkiem w minionym sezonie może pochwalić się Kacper Król. Leworęczny skrzydłowy w 25 spotkaniach w barwach KSZO wpisał się na listę strzelców 67 razy. Obrotowy Mateusz Rutkowski wystąpił natomiast w 24 spotkaniach, w których zdobył dla naszego zespołu 25 goli.

Dwójka wymienionych zawodników już znalazła nowych pracodawców. Kacper Król podpisał umowę z wicemistrzem grupy B I ligi – Czuwajem Przemyśl, a Mateusz Rutkowski trafił do zespołu PGNiG Superligi – KPR Legionowo.

Zdjęcie: JJD

Komentarze

Related Articles