KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Trwa nabór do SMS! Jutro egzaminy!

Trwa nabór do SMS! Jutro egzaminy!
maj 29
09:04 2017

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, przypomina o trwającym naborze do Ośrodka Szkolenia w Piłce Ręcznej chłopców oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego do klasy sportowej o profilu – piłka ręczna.

Czekamy na uczniów obecnych klas V Szkoły Podstawowej oraz obecnych klas III Gimnazjum. Serdecznie zapraszamy młodzież, która chce rozwijać swoje sportowe pasje. Pomożemy Ci w przyjaznej atmosferze optymalnie wykorzystać Twój czas i pogodzić rozwój sportowy z nauką.

Ostrowiecka szkoła dysponuje bardzo dobrą bazą sportową. Współpracuje z klubem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Zapewnia wysoki poziom kształcenia, bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój ucznia. Oferuje treningi prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską. Gwarantuje dostosowanie zajęć dydaktycznych do cyklu treningowego. Zapewnia 16 godzin treningu w Ośrodku Szkolenia w Piłce Ręcznej chłopców oraz 10 godzin treningu w Liceum Mistrzostwa Sportowego. Zapewnia ponadto indywidualny sprzęt sportowy i dwa obozy szkoleniowe w roku. Uczniowie spoza Ostrowca Świętokrzyskiego mogą zamieszkać w internacie zlokalizowanym obok szkoły. Warto dodać, że uczeń szkoły mistrzostwa sportowego nie musi zmieniać barw klubowych. Może uczyć się i trenować w Ostrowcu, a reprezentować barwy swojego macierzystego klubu, biorąc udział w rozgrywkach razem ze swoją drużyną.

Egzamin sprawnościowy, który jest jednym z podstawowych warunków rekrutacji, odbędzie się 30.05.2017 r., początek o godz. 10.00, w hali ZSOMS w Ostrowcu Św. przy ul. Żeromskiego 5.

Osoba odpowiedzialna: Tomasz Radowiecki, nr tel. 502 408 566.
Więcej szczegółów na naszej stronie www.sms.ostrowiec.pl

Przyjdź, spróbuj i dołącz do najlepszych!!!
ZAPRASZAMY!!!

 

Komentarze

Related Articles