KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO waterpolowym Mistrzem Polski Młodzików do lat 13!

KSZO waterpolowym Mistrzem Polski Młodzików do lat 13!
Maj 28
13:24 2017

Piłkarze Wodni KSZO Ostrowiec Św. wygrali rozgrywany na Pływalni Rawszczyzna finałowy turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U-13 i tym samym wywalczyli złote medale w tej kategorii wiekowej na sezon 2016/2017. W wielkim finale podopieczni trenerów Mariusza Staweckiego i Roberta Serwina pokonali GKPW 59 Gorzów Wlkp. Decydujące starcie o złoto to było show w wykonaniu Daniela Idzikowskiego, strzelca ośmiu goli dla KSZO!

Wyniki:
Arkonia Szczecin – Neptun Łódź 12:1 (2:1, 6:0, 2:0, 2:0)
ŁSTW Łódź – GKPW 59 Gorzów Wlkp. 5:7 (2:1, 2:1, 0:2, 1:3)
KSZO Ostrowiec Św. – Pałac Młodzieży Warszawa 11:3 (2:0, 1:1, 7:0, 1:2)
Bramki: Idzikowski 5, Pałasz 3, Ostrowski 2, Szwajda 1
GKPW 59 Gorzów Wlkp. – Neptun Łódź 9:2 (3:0, 1:1, 2:1, 3:0)
ŁSTW Łódź – Pałac Młodzieży Warszawa 17:2 (2:1, 8:0, 5:1, 2:0)
Arkonia Szczecin – KSZO Ostrowiec Św. 9:18 (3:5, 2:5, 3:4, 1:4)
Bramki: Idzikowski 11, Pałasz 3, Staniszewski 2, Woźniak 1, Ostrowski 1
GKPW 59 Gorzów Wlkp. – Pałac Młodzieży Warszawa 13:5 (4:1, 3:1, 2:1, 4:2)
KSZO Ostrowiec Św. – Neptun Łódź 13:1 (6:0, 2:0, 3:0, 2:1)
Bramki: Idzikowski 3, Staniszewski 3, Broś 2, Gromski 2, Budzyn 1, Pałasz 1, Szwajda 1
Arkonia Szczecin – ŁSTW Łódź 3:11 (1:0, 1:8, 0:3, 1:0)
Pałac Młodzieży Warszawa – UKS Neptun Łódź 7:6 (2:1, 2:2, 2:2, 1:1)
Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów Wlkp. 1:7 (0:2, 0:2, 1:3, 0:0)
KSZO Ostrowiec Św. – ŁSTW Łódź 8:4 (0:0, 2:0, 3:1, 3:3)
Bramki: Idzikowski 3, Staniszewski 3, Pałasz 1, Ostrowski 1
Arkonia Szczecin – Pałac Młodzieży Warszawa 6:5 (2:1, 1:1, 1:1, 2:2)
ŁSTW Łódź – Neptun Łódź 12:2 (3:0, 2:1, 4:1, 3:0)
KSZO Ostrowiec Św. – GKPW 59 Gorzów Wlkp. 5:8 (0:1, 3:1, 1:1, 1:5)
Bramki: Idzikowski 2, Woźniak 1, Staniszewski 1, Pałasz 1

Tabela:

1. GKPW 59 Gorzów Wlkp. 5 15 44:18
2. KSZO Ostrowiec Św. 5 12 55:25
3. ŁSTW Łódź 5 9 49:22
4. Arkonia Szczecin 5 6 31:42
5. Pałac Młodzieży Warszawa 5 3 22:52
6. Neptun Łódź 5 0 12:53

Mecze finałowe:
Mecz o miejsce V: Pałac Młodzieży Warszawa – Neptun Łódź 6:5 (2:1, 0:1, 2:2, 2:1)
Mecz o miejsce III: ŁSTW Łódź – Arkonia Szczecin 12:8 (3:1, 2:0, 5:5, 2:2)
Mecz o miejsce I: GKPW 59 Gorzów Wlkp. – KSZO Ostrowiec Św. 4:11 (0:3, 2:2, 1:1, 1:5)
Bramki: Idzikowski 8, Staniszewski 3

Końcowa kolejność mistrzostw:

1. KSZO Ostrowiec Św.
2. GKPW 59 Gorzów Wlkp.
3. ŁSTW Łódź
4. Arkonia Szczecin
5. Pałac Młodzieży Warszawa
6. Neptun Łódź
7-9. Alfa Gorzów, Polonia Bytom, Waterpolo Poznań

KSZO: Jan Skaliński, Igor Ostrowski, Brajan Gromski, Kamil Broś, Filip Budzyn, Wiktor Staniszewski, Daniel Idzikowski, Jan Krzowski, Olaf Pałasz, Dawid Karyś, Dariusz Woźniak, Olaf Szwajda, Adam Lipicki. Trenerzy: Mariusz Stawecki i Robert Serwin.

Komentarze

Related Articles