KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

SMS Ostrowiec Św. zaprasza piłkarzy ręcznych

SMS Ostrowiec Św. zaprasza piłkarzy ręcznych
maj 11
08:33 2017

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy którym działa Ośrodek Szkolenia w Piłce Ręcznej chłopców, ogłasza nabór do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego oraz do klasy VI i VII Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcą rozwijać swoje sportowe pasje do wyboru naszych klas o profilu piłka ręczna. Pomożemy Ci w przyjaznej atmosferze optymalnie wykorzystać Twój czas i pogodzić rozwój sportowy z nauką.

Nasza szkoła dysponuje bardzo dobrą bazą sportową. Współpracujemy z I-ligowym klubem KSZO „Odlewnia”. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój ucznia. Oferujemy treningi prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską. Gwarantujemy dostosowanie zajęć dydaktycznych do cyklu treningowego. Zapewniamy 10 – 16 godzin treningu i indywidualny sprzęt sportowy, dwa obozy szkoleniowe w roku. Uczniowie spoza Ostrowca Świętokrzyskiego mogą zamieszkać w internacie zlokalizowanym obok szkoły.

Uczniowie liceum w ramach zajęć dodatkowych będą mogli zapoznać się z podstawami wiedzy z ratownictwa medycznego, współpracować z Harcerskim Centrum Pierwszej Pomocy, będą mieli możliwość uczestnictwa w profesjonalnych warsztatach ratowniczych i otrzymania certyfikatu ukończenia kursu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Egzamin sprawnościowy, który jest jednym z podstawowych warunków rekrutacji, odbędzie się 16.05.2017 r., początek o godz. 10.00, termin dodatkowy 30.05.2017 r., godz. 10.00. Egzamin odbędzie się w hali ZSOMS w Ostrowcu Św. przy ul. Żeromskiego 5 w dniu 5.06.2017.

Osoba odpowiedzialna: Tomasz Radowiecki, nr tel. 502 408 566.
Więcej szczegółów na naszej stronie www.sms.ostrowiec.pl

Przyjdź, spróbuj i dołącz do najlepszych!!!
ZAPRASZAMY!!!

 

Komentarze

Related Articles