KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Jeden bilet na dwa mecze

Jeden bilet na dwa mecze
kwiecień 14
20:52 2017

Zarząd KS KSZO po raz kolejny w tym sezonie wychodzi z propozycją do kibiców… piłkarskiego KP KSZO 1929, zapraszając ich na trybuny hali do dopingu w meczu z wiceliderem I ligi.

W sobotę 22 kwietnia kibiców w Ostrowcu Św. czekają na dwa sportowe wydarzenia przy Świętokrzyskiej 11. Najpierw – o godzinie 15 – na murawę Miejskiego Stadionu KSZO wybiegną piłkarze nożni, mierząc się o III-ligowe punkty z Orlętami Radzyń Podlaski. Tuż po zakończeniu tego spotkania – o godzinie 17.30 – I-ligowi szczypiorniści podejmą w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO wicelidera – MKS Kalisz. Decyzją zarządu KS KSZO fani, którzy okażą w hali bilet z meczu KP KSZO 1929 z Orlętami lub karnet na rundę wiosenną będą mogli wejść na mecz piłkarzy ręcznych za darmo.

To nie jedyny ukłon handballowych działaczy w stronę kibiców. Druga propozycja dotyczy jednak najmłodszych fanów piłki ręcznej w Ostrowcu Św., którzy i tak I-ligowe mecze w hali KSZO mogą oglądać za darmo. Wzorem meczu z KSSPR Końskie ogłoszono kolejny konkurs dla szkół z terenu miasta i okolic. Szkoła, która stawi się na trybunach podczas meczu z MKS Kalisz w największej liczbie będzie mogła w rewanżu zaprosić Ostrowieckich Wojowników do siebie na lekcję wychowania fizycznego, którą poprawczą właśnie podopieczni trenerów Mariusza Jurasika i Tomasza Radowieckiego. Do pobicia jest rekord Katolickiego Zespołu Edukacyjnego, którego uczniowie podczas wspomnianych derbów województwa świętokrzyskiego dopingowali ostrowieckich szczypiornistów w liczbie 70 osób (wraz z opiekunami).

Komentarze

Related Articles