KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Druga runda Małej Ligi drużynowo dla Barakudy, indywidualnie dla KSZO

Druga runda Małej Ligi drużynowo dla Barakudy, indywidualnie dla KSZO
Kwiecień 03
08:44 2017

Na Pływalni Rawszczyzna odbyła się druga runda tegorocznej edycji Świętokrzyskiej Małej Ligi Pływackiej. W klasyfikacji drużynowej minimalnie przed gospodarzami wygrali młodzi pływacy Barakudy Starachowice, umacniając się na prowadzeniu w całym cyklu. Indywidualnie na czele pływacy KSZO – Malwina Szafrańska uzyskała najlepszy punktowy wynik wśród dziewcząt, a Mikołaj Mazan wśród chłopców.

Punktacja klubowa:
1. Barakuda Starachowice – 397
2. KSZO Ostrowiec Św. – 376
3. Korona-Swim Kielce – 215
4. Orka MOSiR Kielce – 128
Salos Cortile Kielce – 128
6. Foka Sandomierz – 106
7. Unia Busko Zdrój – 99
8. Delfin Połaniec – 34
9. Centrum Staszów – 19
10. Wodnik Końskie – 3

Najlepsze wyniki wg punktów (KSZO):
Chłopcy: 1. Mazan Mikołaj
Dziewczęta: 1. Szafrańska Malwina, 3. Menducka Anna, 4. Sadłos Zofia, 5. Kamińska Zuzanna, 6. Celińska Małgorzata, 9. Sulik Alicja

Pływacy KSZO na podium:
50m grzbietowy dziewcząt – 11 lat: 1. Szafrańska Malwina 37.52, 2. Sadłos Zofia 39.61, 3. Kamińska Zuzanna 40.99.
50m grzbietowy chłopców – 11 lat: 2. Kotwica Jakub 43.43.
200m klasyczny dziewcząt – 11 lat: 1. Menducka Anna 3:23.31, 2. Sulik Alicja 3:36.48.
200m klasyczny chłopców – 11 lat: 1. Mazan Mikołaj 3:27.08.
100m dowolny dziewcząt – 11 lat: 1. Sadłos Zofia 1:17.19, 2. Kamińska Zuzanna 1:17.31, 3. Celińska Małgorzata 1:18.05.
200m zmienny dziewcząt – 11 lat: 1. Szafrańska Malwina 2:52.42, 3. Celińska Małgorzata 3:21.59.
200m zmienny chłopców – 11 lat: 1. Mazan Mikołaj 3:09.26.
4 x 50m zmienny dziewcząt – 11 lat: 1. KSZO 1 (Kamińska Zuzanna, Menducka Anna, Szafrańska Malwina, Sadłos Zofia) 2:39.06, 3. KSZO 2 (Karwacka Marta, Sulik Alicja, Bielecka Maja, Celińska Małgorzata) 2:55.90; 10 lat i młodsi: 3. KSZO 4 (Karaś Klaudia, Karwacka Dominika, Smolińska Martyna, Wilk Maja) 3:31.68.
4 x 50m zmienny chłopców – 11 lat: 3. KSZO 1 (Kotwica Jakub, Gunia Miłosz, Mazan Mikołaj, Trzaska Tymoteusz) 3:03.66; 10 lat i młodsi: 3. KSZO 2 (Chmielewski Jakub, Menducki Szymon, Tomczyk Bartosz, Bryk Jakub) 3:38.34.

 

Komentarze

Related Articles