KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Druga runda Dużej Ligi Pływackiej dla KSZO

Druga runda Dużej Ligi Pływackiej dla KSZO
Kwiecień 03
07:40 2017

Na basenie w Końskich odbyła się druga runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. Zawody zakończyły się zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. w klasyfikacji drużynowej. Ostrowczanie umocnili się na prowadzeniu w całym cyklu.

Punktacja klubowa 2. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 30034
2. Salos Cortile Kielce – 17638
3. Barakuda Starachowice – 16001
4. Korona-Swim Kielce – 9929
5. Unia Busko Zdrój – 4079
6. Delfin Połaniec – 2715
7. Wodnik Końskie – 2699
8. Orka MOSiR Kielce – 2111
9. Centrum Staszów – 1384
10. Foka Sandomierz – 984

Najlepsze wyniki wg punktów (KSZO na podium):
15 lat i starsi dziewcząt: 1. Szafrańska Julia, 2. Wicha Karolina
14 lat dziewcząt: 2. Czernik Natalia, 3. Rokosz Aleksandra
12 lat dziewcząt: 1. Petrykowska Adrianna, 2. Szafrańska Malwina
14 lat chłopców: 2. Stefański Patryk, 3. Borowski Kacper
12 lat chłopców: 1. Michta Bartosz, 2. Radkiewicz Kajetan

Pływacy KSZO na podium:
100m dowolny dziewcząt – 15 lat i starsi: 1. Wicha Karolina 59.81, 3. Szafrańska Julia 1:01.39; 14 lat: 2. Czernik Natalia 1:08.63; 12 lat: 1. Szafrańska Malwina 1:11.47.
100m dowolny chłopców – 15 lat i starsi: 2. Rogoziński Mateusz 55.25; 14 lat: 1. Piliński Bartosz 59.78, 2. Walczyk Dominik 1:01.39; 12 lat: 1. Michta Bartosz 1:06.32, 3. Kesler Michał 1:13.67.
50m klasyczny dziewcząt – 15 lat i starsi: 1. Banaczkowska Aleksandra 36.34; 14 lat: 1. Wybranowska Julia 40.29; 13 lat: 3. Falfus Julia 39.79.
50m klasyczny chłopców – 14 lat: 1. Stefański Patryk 33.74, 3. Piliński Bartosz 35.46; 12 lat: 1. Sojda Eryk 43.15.
200m grzbietowy dziewcząt – 13 lat: 3. Falfus Julia 2:37.90; 12 lat: 1. Petrykowska Adrianna 2:41.12.
200m grzbietowy chłopców – 15 lat i starsi: 3. Wilk Jakub 2:16.55; 12 lat: 3. Karaś Oskar 2:54.41.
800m dowolny dziewcząt – 15 lat i starsi: 1. Szafrańska Julia 9:16.92, 2. Banaczkowska Aleksandra 9:48.51; 14 lat: 1. Czernik Natalia 10:21.94, 3. Rokosz Aleksandra 11:01.64.
800m dowolny chłopców – 15 lat i starsi: 3. Rogoziński Mateusz 8:45.01; 14 lat: 2. Stefański Patryk 9:27.70, 3. Borowski Kacper 9:40.00.
200m zmienny dziewcząt – 15 lat i starsi: 1. Wicha Karolina 2:24.86, 3. Boroń Paulina 2:43.47; 14 lat: 1. Wybranowska Julia 2:49.35; 13 lat: 2. Gromska Kinga 2:49.87; 12 lat: 1. Petrykowska Adrianna 2:43.74, 2. Szafrańska Malwina 2:52.68.
200m zmienny chłopców – 14 lat: 2. Okręt Oliwier 2:38.28; 12 lat: 1. Michta Bartosz 2:40.18, 2. Radkiewicz Kajetan 2:41.78, 3. Sojda Eryk 2:58.63.
100m motylkowy dziewcząt – 15 lat i starsi: 1. Wicha Karolina 1:07.04, 2. Banaczkowska Aleksandra 1:09.43, 3. Szafrańska Julia 1:09.63; 14 lat: 1. Rokosz Aleksandra 1:14.38.
100m motylkowy chłopców – 15 lat i starsi: 3. Rogoziński Mateusz 1:01.18; 14 lat: 1. Borowski Kacper 1:07.53; 12 lat: 1. Radkiewicz Kajetan 1:15.86, 2. Karaś Oskar 1:33.52.
4 x 100m dowolny dziewcząt – 15 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Szafrańska Julia, Banaczkowska Aleksandra, Boroń Paulina, Wicha Karolina) 4:09.82, 2. KSZO 2 (Nowak Adrianna, Kurasińska Oliwia, Matracka Anastazja, Przygoda Natalia) 4:24.70; 14 lat: 1. KSZO 4 (Falfus Julia, Wybranowska Julia, Rokosz Aleksandra, Czernik Natalia) 4:36.29; 12 lat: 1. KSZO 3 (Szafrańska Malwina, Misiura Magdalena, Strzelecka Pola, Petrykowska Adrianna) 4:59.43.
4 x 100m dowolny chłopców – 15 lat i starsi: 2. KSZO 1 (Rogoziński Mateusz, Wilk Jakub, Haba Jakub, Klimas Michał) 3:51.39, 3. KSZO 2 (Kaczmarczyk Jakub, Wykierski Jakub, Auguścik Daniel, Kesler Marcin) 4:01.05; 14 lat: 1. KSZO 4 (Stefański Patryk, Piliński Bartosz, Borowski Kacper, Walczyk Dominik) 4:08.25; 12 lat: 1. KSZO 3 (Radkiewicz Kajetan, Kesler Michał, Sojda Eryk, Michta Bartosz) 4:51.18.

Komentarze

Related Articles