KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

12-latkowie KSZO górą w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Ostrowcu Św.

12-latkowie KSZO górą w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Ostrowcu Św.
Marzec 27
10:48 2017

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. rozegrano I rundę Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat dla okręgów Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Bardzo dobrze w rywalizacji 12-latków spisali się gospodarze, zdecydowanie wygrywając klasyfikację drużynową. Wśród 13-latków najlepsi okazali się pływacy Barakudy Starachowice.

W Ostrowcu Św. rywalizowało 190 zawodników i zawodniczek z 16 klubów.

Klasyfikacja Drużynowa – DM Młodzików 12-lat
1. KSZO Ostrowiec Św. – 9 333,00
2. Korona-Swim Kielce – 8 363,00
3. KP Sokół Rzeszów – 7 727,00
4. MKS Ikar Mielec – 7 122,00
5. Motyl Stalowa Wola – 5 976,00
6. Barakuda Starachowice – 5 300,00
7. Delfin Połaniec – 5 039,00
8. Wodnik Krosno – 4 728,00
9. Delfin Tarnobrzeg – 4 406,00
10. CSTR Strzyżów – 3 875,00
11. Gryf Dębica – 3 518,00
12. Unia Busko Zdrój – 1 401,00
13. Orka MOSiR Kielce – 1 291,00
14. Wodnik Radom – 723,00
15. Wodnik Końskie – 640,00
16. Bobry Dębica – 0

Klasyfikacja Drużynowa – DM Młodzików 13-lat
1. Barakuda Starachowice – 14 370,00
2. MKS Ikar Mielec – 9 826,00
3. Motyl Stalowa Wola – 8 931,00
4. Bobry Dębica – 7 878,00
5. KP Sokół Rzeszów – 6 772,00
6. Delfin Tarnobrzeg – 5 797,00
7. Gryf Dębica – 4 507,00
8. KSZO Ostrowiec Św. – 4 309,00
9. Korona-Swim Kielce – 2 743,00
10. CSTR Strzyżów – 2 678,00
11. Unia Busko Zdrój – 2 547,00
12. Wodnik Końskie – 545,00
13. Wodnik Radom – 0
Wodnik Krosno – 0
Delfin Połaniec – 0
Orka MOSiR Kielce – 0

Wyniki zawodników KSZO:

12 lat
100m motylkowy dziewcząt:
1. Adrianna Petrykowska 1:16.57
11. Pola Strzelecka 1:39.58
100m motylkowy chłopców:
1. Bartosz Michta 1:13.39
11. Oskar Karaś 1:30.47
100m klasyczny dziewcząt:
14. Magdalena Misiura 1:39.90
20. Natalia Walczyk 1:45.71
26. Katarzyna Buława 1:50.75
100m klasyczny chłopców:
7. Eryk Sojda 1:32.57
15. Michał Kesler 1:41.40
200m grzbietowy dziewcząt:
15. Magdalena Misiura 3:20.80
16. Natalia Walczyk 3:22.35
22. Katarzyna Buława 3:54.13
200m grzbietowy chłopców:
1. Kajetan Radkiewicz 2:39.24
5. Michał Kesler 2:53.94
6. Eryk Sojda 2:56.51
7. Oskar Karaś 2:56.66
400m dowolny dziewcząt:
1. Adrianna Petrykowska 5:05.67
2. Pola Strzelecka 5:30.79
400m dowolny chłopców:
1. Bartosz Michta 4:54.36
2. Kajetan Radkiewicz 5:05.46
4 x 50m dowolny
1. KSZO 1 (Adrianna Petrykowska, Pola Strzelecka, Kajetan Radkiewicz, Bartosz Michta) 2:07.61
9. KSZO 2 (Magdalena Misiura, Oskar Karaś, Michał Kesler, Eryk Sojda) 2:20.53
100m dowolny dziewcząt:
1. Adrianna Petrykowska 1:07.76
8. Pola Strzelecka 1:13.45
30. Katarzyna Buława 1:36.66
100m dowolny chłopców:
2. Bartosz Michta 1:05.65
8. Eryk Sojda 1:12.83
200m klasyczny dziewcząt:
13. Natalia Walczyk 3:39.20
Dyskw. Magdalena Misiura
Dyskw. Katarzyna Buława
200m klasyczny chłopców:
1. Eryk Sojda 3:14.88
11. Michał Kesler 3:31.54
100m grzbietowy dziewcząt:
9. Magdalena Misiura 1:31.38
13. Natalia Walczyk 1:33.14
100m grzbietowy chłopców:
1. Kajetan Radkiewicz 1:13.98
7. Oskar Karaś 1:24.62
8. Michał Kesler 1:25.01
200m zmienny dziewcząt:
1. Adrianna Petrykowska 2:43.78
11. Pola Strzelecka 3:05.64
200m zmienny chłopców:
1. Bartosz Michta 2:40.28
2. Kajetan Radkiewicz 2:41.24
9. Oskar Karaś 3:05.72
4 x 50m zmienny
2. KSZO 1 (Kajetan Radkiewicz, Eryk Sojda, Bartosz Michta, Adrianna Petrykowska) 2:22.44
11. KSZO 2 (Magdalena Misiura, Michał Kesler, Oskar Karaś, Pola Strzelecka) 2:42.66

13 lat
100m motylkowy dziewcząt:
4. Kinga Gromska 1:17.36
6. Natalia Tarnowska 1:20.16
200m grzbietowy dziewcząt:
2. Julia Falfus 2:34.69
12. Natalia Tarnowska 2:55.69
400m dowolny dziewcząt:
4. Julia Falfus 4:58.37
7. Kinga Gromska 5:17.50
100m dowolny dziewcząt:
5. Julia Falfus 1:06.04
10. Kinga Gromska 1:10.40
14. Natalia Tarnowska 1:13.47
100m grzbietowy dziewcząt:
2. Julia Falfus 1:13.44
200m zmienny dziewcząt:
5. Kinga Gromska 2:44.07
9. Natalia Tarnowska 2:58.13

Komentarze

Related Articles