KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO zwycięża na starcie Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej

KSZO zwycięża na starcie Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej
Marzec 18
19:58 2017

Udany start w nowy sezon Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej odnotowali pływacy KSZO Ostrowiec Św. W pierwszej rundzie, która odbyła się na Pływalni Rawszczyzna, ostrowczanie wywalczyli pierwsze miejsce w punktacji klubowej i zostali pierwszym liderem ligi.

Ostrowczanie zajęli też wysokie lokaty w klasyfikacji na najlepszych zawodników rundy. Wśród chłopców trzeci był Mateusz Rogoziński, a wśród dziewcząt całe podium zostało obsadzone przez zawodniczki KSZO – pierwsza była Julia Szafrańska, przed swoimi koleżankami Karoliną Wichą i Aleksandrą Banaczkowską.

Punktacja klubowa:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 28688
2. Salos Cortile Kielce – 19012
3. Barakuda Starachowice – 16279

Medaliści KSZO:

50m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi
2. Wicha Karolina Soc 01 KSZO Ostrowiec Św 27.65
3. Szafrańska Julia Soc 00 KSZO Ostrowiec Św 27.79
14 lat
2. Rokosz Aleksandra SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 31.10
3. Czernik Natalia SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 31.37
12 lat
2. Petrykowska Adrianna 05 KSZO Ostrowiec Św 31.65

50m dowolny chłopców:
15 lat i starsi
3. Rogoziński Mateusz Soc 99 KSZO Ostrowiec Św 24.89
14 lat
1. Stefański Patryk SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 25.36
2. Walczyk Dominik SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 28.09

200m klasyczny dziewcząt:
15 lat i starsi
1. Banaczkowska Aleksandra 0S2oc KSZO Ostrowiec Św 2:36.84

200m klasyczny chłopców:
14 lat
1. Borowski Kacper SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 2:56.81
12 lat
1. Radkiewicz Kajetan 05 KSZO Ostrowiec Św 3:06.38

100m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi
1. Błaszkiewicz Wiktoria SOc 02 KSZO Ostrowiec Św 1:12.33
13 lat
2. Falfus Julia 04 KSZO Ostrowiec Św 1:17.44

100m grzbietowy chłopców:
14 lat
2. Borowski Kacper SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 1:10.35
12 lat
1. Karaś Oskar 05 KSZO Ostrowiec Św 1:24.57
2. Kesler Michał 05 KSZO Ostrowiec Św 1:25.00

400m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi
1. Szafrańska Julia Soc 00 KSZO Ostrowiec Św 4:22.55
2. Wicha Karolina Soc 01 KSZO Ostrowiec Św 4:27.51
3. Banaczkowska Aleksandra SOc 02 KSZO Ostrowiec Św 4:39.99
14 lat
1. Czernik Natalia SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 5:07.61
13 lat
3. Falfus Julia 04 KSZO Ostrowiec Św 5:11.22
12 lat
1. Petrykowska Adrianna 05 KSZO Ostrowiec Św 5:10.20
2. Strzelecka Pola 05 KSZO Ostrowiec Św 5:34.02

400m dowolny chłopców:
15 lat i starsi
3. Rogoziński Mateusz SOc 99 KSZO Ostrowiec Św 4:04.82
14 lat
1. Stefański Patryk SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 4:28.70
12 lat
1. Michta Bartosz 05 KSZO Ostrowiec Św 4:54.24
2. Radkiewicz Kajetan 05 KSZO Ostrowiec Św 5:04.38
3. Kesler Michał 05 KSZO Ostrowiec Św 5:30.93

100m zmienny dziewcząt:
14 lat
1. Wybranowska Julia SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 1:17.12
3. Rokosz Aleksandra SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 1:19.02
12 lat
1. Szafrańska Malwina 06 KSZO Ostrowiec Św 1:23.10

100m zmienny chłopców:
12 lat
1. Michta Bartosz 05 KSZO Ostrowiec Św 1:16.68
2. Sojda Eryk 05 KSZO Ostrowiec Św 1:24.93

200m motylkowy dziewcząt:
15 lat i starsi
1. Wicha Karolina Soc 01 KSZO Ostrowiec Św 2:25.95
2. Banaczkowska Aleksandra 0S2Oc KSZO Ostrowiec Św 2:30.32

200m motylkowy chłopców:
14 lat
1. Walczyk Dominik SOc 03 KSZO Ostrowiec Św 2:48.67

4 x 50m zmienny dziewcząt:
15 lat i starsi
1. KSZO 1 (Szafrańska Julia, Wicha Karolina, Banaczkowska Aleksandra, Boroń Paulina) 2:07.22
Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Seniorów, Jun.18,17-lat
14 lat
1. KSZO 3 (Falfus Julia, Rokosz Aleksandra, Wybranowska Julia, Czernik Natalia) 2:21.09
12 lat
1. KSZO 5 (Szafrańska Malwina, Petrykowska Adrianna, Misiura Magdalena, Strzelecka Pola) 2:35.19

4 x 50m zmienny chłopców:
15 lat i starsi
2. KSZO 2 (Wilk Jakub, Kępiński Paweł, Klimas Michał, Auguścik Daniel) 1:57.40
3. KSZO 1 (Wosiek Dawid, Rogoziński Mateusz, Haba Jakub, Kaczmarczyk Jakub) 2:00.58
14 lat
1. KSZO 4 (Stefański Patryk, Walczyk Dominik, Borowski Kacper, Okręt Oliwier) 2:10.12
12 lat
1. KSZO 5 (Karaś Oskar, Radkiewicz Kajetan, Sojda Eryk, Michta Bartosz) 2:31.42

 

Komentarze

Related Articles