KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

14-latkowie rywalizowali o medale w Lublinie

14-latkowie rywalizowali o medale w Lublinie
Marzec 06
14:44 2017

Na lubelskiej Pływalni AQUA rozgrywane były Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat. Do Lublina pojechała ośmioosobowa reprezentacja KSZO. Ostrowczanie czterokrotnie walczyli w finałach B, a także raz w finale A (Patryk Stefański – 50m dowolnym).

Wyniki pływaków KSZO:

1 dzień – Eliminacje
50m dowolny dziewcząt:
128. WYBRANOWSKA Julia 31.47
50m dowolny chłopców:
5. STEFAŃSKI Patryk 25.63
29. PILIŃSKI Bartosz 26.60
91. WALCZYK Dominik 28.02
158. OKRĘT Oliwier 29.61
50m klasyczny dziewcząt:
73. WYBRANOWSKA Julia 40.56
50m klasyczny chłopców:
45. PILIŃSKI Bartosz 34.68
100m motylkowy dziewcząt:
46. ROKOSZ Aleksandra 1:14.84
100m motylkowy chłopców:
21. BOROWSKI Kacper 1:04.55
33. STEFAŃSKI Patryk 1:05.53
200m dowolny dziewcząt:
71. CZERNIK Natalia 2:25.44
200m dowolny chłopców:
53. WALCZYK Dominik 2:13.95
200m grzbietowy chłopców:
57. BOROWSKI Kacper 2:31.48
73. OKRĘT Oliwier 2:38.13
400m zmienny dziewcząt:
33. CZERNIK Natalia 5:44.08

1 dzień – Finały
50m dowolny chłopców:
9. STEFAŃSKI Patryk 26.06
100m motylkowy chłopców:
19. BOROWSKI Kacper 1:04.88
4 x 200m dowolny chłopców:
14. KSZO (STEFAŃSKI Patryk, WALCZYK Dominik, OKRĘT Oliwier, BOROWSKI Kacper) 9:06.34

2 dzień – Eliminacje
50m motylkowy dziewcząt:
45. ROKOSZ Aleksandra 32.63
50m motylkowy chłopców:
23. STEFAŃSKI Patryk 28.80
32. BOROWSKI Kacper 29.28
64. PILIŃSKI Bartosz 30.57
82. WALCZYK Dominik 31.71
400m dowolny dziewcząt:
65. CZERNIK Natalia 5:04.40
400m dowolny chłopców:
36. BOROWSKI Kacper 4:36.70
200m klasyczny dziewcząt:
60. WYBRANOWSKA Julia 3:03.53
200m klasyczny chłopców:
58. OKRĘT Oliwier 2:58.50
200m zmienny dziewcząt:
59. ROKOSZ Aleksandra 2:50.31
200m zmienny chłopców:
16. STEFAŃSKI Patryk 2:23.02

2 dzień – Finały
50m motylkowy chłopców:
13. STEFAŃSKI Patryk 28.05
200m zmienny chłopców:
11. STEFAŃSKI Patryk 2:19.19
4 x 100m dowolny chłopców:
10. KSZO (PILIŃSKI Bartosz, WALCZYK Dominik, BOROWSKI Kacper, STEFAŃSKI Patryk) 3:59.80

3 dzień – Eliminacje
100m dowolny dziewcząt:
119. ROKOSZ Aleksandra 1:09.18
100m dowolny chłopców:
12. STEFAŃSKI Patryk 56.94
37. PILIŃSKI Bartosz 59.23
62. WALCZYK Dominik 1:01.03
132. OKRĘT Oliwier 1:05.76
100m grzbietowy chłopców:
52. BOROWSKI Kacper 1:09.33
100m klasyczny dziewcząt:
67. WYBRANOWSKA Julia 1:25.96
100m klasyczny chłopców:
56. PILIŃSKI Bartosz 1:18.14
100m zmienny dziewcząt:
DYSKW. WYBRANOWSKA Julia
100m zmienny chłopców:
70. WALCZYK Dominik 1:12.06
93. OKRĘT Oliwier 1:15.31
800m dowolny dziewcząt:
36. CZERNIK Natalia 10:24.57

3 dzień – Finały
100m dowolny chłopców:
12. STEFAŃSKI Patryk 56.87
4 x 100m zmienny chłopców:
DYSKW. KSZO (WALCZYK Dominik, PILIŃSKI Bartosz, BOROWSKI Kacper, STEFAŃSKI Patryk)

Komentarze

Related Articles