KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Młodzi pływacy KSZO na podium w Pucharze kieleckiego MOSiRu

Młodzi pływacy KSZO na podium w Pucharze kieleckiego MOSiRu
Luty 22
10:34 2017

Bardzo dobrze spisali się młodzi pływacy KSZO Ostrowiec Św. w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar MOSiR Kielce, zajmując trzecie miejsce w punktacji klubowej w gronie 22 klubów. W zawodach rywalizowali zawodnicy w wieku 9 – 12 lat.

Ostrowczanie plasowali się również wysoko w klasyfikacjach indywidualnych. W rankingach najlepszych zawodników na podium zapracowali Malwina Szafrańska (druga wśród dziewcząt 11 lat), Bartosz Michta (pierwszy wśród chłopców 12 lat) i Kajetan Radkiewicz (drugi wśród chłopców 12 lat).

Pływacy KSZO na podium:

11 lat
50m dowolny dziewcząt:
2. Malwina Szafrańska 33.51
200m klasyczny dziewcząt:
3. Anna Menducka 3:28.35
100m zmienny dziewcząt:
2. Malwina Szafrańska 1:23.59
200m dowolny dziewcząt:
1. Malwina Szafrańska 2:35.79
50m grzbietowy dziewcząt:
2. Malwina Szafrańska 38.04
100m dowolny dziewcząt:
1. Malwina Szafrańska 1:12.23
200m zmienny dziewcząt:
2. Malwina Szafrańska 2:53.65

12 lat
50m dowolny chłopców:
1. Bartosz Michta 30.55
2. Kajetan Radkiewicz 31.06
200m klasyczny chłopców:
3. Eryk Sojda 3:21.21
50m motylkowy chłopców:
1. Bartosz Michta 33.66
2. Kajetan Radkiewicz 34.40
100m zmienny chłopców:
3. Michał Kesler 1:25.89
200m dowolny dziewcząt:
3. Pola Strzelecka 2:44.97
200m dowolny chłopców:
1. Bartosz Michta 2:24.48
2. Kajetan Radkiewicz 2:28.24
50m grzbietowy dziewcząt:
3. Pola Strzelecka 39.75
50m grzbietowy chłopców:
1. Kajetan Radkiewicz 34.80
100m motylkowy chłopców:
1. Bartosz Michta 1:15.14
100m dowolny dziewcząt:
3. Pola Strzelecka 1:15.16
100m dowolny chłopców:
1. Bartosz Michta 1:07.28
2. Kajetan Radkiewicz 1:08.27
200m zmienny chłopców:
1. Bartosz Michta 2:41.94
2. Kajetan Radkiewicz 2:45.89

Open:
4 x 50m zmienny chłopców:
1. KSZO (Kajetan Radkiewicz, Eryk Sojda, Bartosz Michta, Michał Kesler) 2:28.30
4 x 50m dowolny dziewcząt:
3. KSZO (Magdalena Misiura, Anna Menducka, Malwina Szafrańska, Pola Strzelecka) 2:21.60
4 x 50m dowolny chłopców:
1. KSZO (Eryk Sojda, Oskar Karaś, Kajetan Radkiewicz, Bartosz Michta) 2:12.94

Komentarze

Related Articles