KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływali w Mielcu

Pływali w Mielcu
Listopad 14
14:23 2016

Pływacy KSZO Ostrowiec Św. wzięli udział w XII Zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości na basenie w Mielcu. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych – dla zawodników urodzonych w 2001r i starszych, dla urodzonych w 2002 i 2003r oraz dla urodzonych w 2004r i młodszych. Na podium w Mielcu stawali – w najstarszej grupie Mateusz Rogoziński (dwa razy pierwszy, raz drugi i raz trzeci), Julia Szafrańska (raz pierwsza i dwa razy druga) i Karolina Wicha (dwa razy pierwsza, raz druga i raz trzecia), w grupie „środkowej” – Aleksandra Banaczkowska (trzy razy pierwsza i raz druga), Wiktoria Błaszkiewicz (raz druga i raz trzecia), Michał Klimas (raz drugi i dwa razy trzeci), Paweł Kępiński (raz trzeci), Patryk Stefański (raz trzeci), Jakub Wilk (trzy razy pierwszy) i Jakub Wykierski (raz drugi) oraz w najmłodszej grupie – Julia Falfus (dwa razy druga i raz trzecia), Bartosz Michta (raz drugi), Adrianna Petrykowska (trzy razy druga, raz trzecia), Malwina Szafrańska (raz trzecia).

Wyniki KSZO:

12 lat i młodsi
Julia Falfus: 3. na 100m dowolnym – 1:11.00, 2. na 100m grzbietowym – 1:18.88, 2. na 200m grzbietowym – 2:49.75, 5. na 100m klasycznym – 1:32.15.
Kinga Gromska: 7. na 100m dowolnym – 1:13.18, 9. na 200m dowolnym – 2:42.34, 4. na 200m klasycznym – 3:16.02, 4. na 100m motylkowym – 1:22.59.
Oskar Karaś: 21. na 100m dowolnym – 1:27.56, 12. na 200m grzbietowym – 3:10.81, 12. na 100m motylkowym – 1:46.36, 16. na 100m zmiennym – 1:36.04.
Michał Kesler: 14. na 100m dowolnym – 1:18.82, 8. na 100m grzbietowym – 1:27.91, 10. na 200m grzbietowym – 3:05.36, 6. na 200m zmiennym – 3:11.46.
Mikołaj Mazan: 19. na 100m dowolnym – 1:26.03, 9. na 100m klasycznym – 1:44.94, 15. na 100m zmiennym – 1:35.16, 9. na 200m zmiennym – 3:22.54.
Anna Menducka: 15. na 100m klasycznym – 1:41.52, 10. na 200m klasycznym – 3:31.12, 17. na 100m zmiennym – 1:33.13, 10. na 200m zmiennym – 3:24.21.
Bartosz Michta: 4. na 100m dowolnym – 1:10.62, 5. na 200m dowolnym – 2:32.68, 5. na 100m motylkowym – 1:18.41, 2. na 200m motylkowym – 2:58.04.
Magdalena Misiura: 17. na 100m klasycznym – 1:45.38, 12. na 200m klasycznym – 3:45.01, 16. na 100m zmiennym – 1:32.43, 9. na 200m zmiennym – 3:23.76.
Adrianna Petrykowska: 2. na 100m dowolnym – 1:10.38, 2. na 200m dowolnym – 2:33.01, 2. na 100m motylkowym – 1:21.51, 3. na 100m zmiennym – 1:19.38.
Kajetan Radkiewicz: 4. na 200m grzbietowym – 2:46.80, 5. na 200m klasycznym – 3:17.60, 6. na 100m motylkowym – 1:20.90, 5. na 100m zmiennym – 1:20.82.
Eryk Sojda: 12. na 100m dowolnym – 1:16.67, 7. na 100m klasycznym – 1:40.27, 7. na 200m klasycznym – 3:29.77, 10. na 100m motylkowym – 1:35.30.
Pola Strzelecka: 11. na 100m dowolnym – 1:15.48, 11. na 200m dowolnym – 1:42.97, 16. na 100m klasycznym – 1:43.13, 20. na 100m zmiennym – 1:34.08.
Malwina Szafrańska: 7. na 200m dowolnym – 2:40.57, 5. na 100m grzbietowym – 1:24.66, 8. na 100m zmiennym – 1:26.11, 3. na 200m zmiennym – 3:02.84.
Natalia Walczyk: 20. na 100m dowolnym – 1:24.29, 12. na 100m grzbietowym – 1:37.03, 21. na 100m klasycznym – 1:52.45, 11. na 200m zmiennym – 3:32.42.

13 – 14 lat
Aleksandra Banaczkowska: 2. na 200m dowolnym – 2:13.97, 1. na 100m klasycznym – 1:15.67, 1. na 200m klasycznym – 2:40.13, 1. na 100m zmiennym – 1:09.06.
Bartosz Barański: 17. na 100m dowolnym – 1:06.05, 19. na 200m dowolnym – 2:24.24, 13. na 100m motylkowym – 1:19.24, 18. na 100m zmiennym – 1:16.99.
Kacper Borowski: 10. na 100m dowolnym – 1:01.66, 6. na 200m dowolnym – 2:11.76, 4. na 100m motylkowym – 1:09.02, 9. na 100m zmiennym – 1:10.78.
Paulina Boroń: 6. na 100m dowolnym – 1:05.15, 9. na 200m dowolnym – 2:22.96, 5. na 100m grzbietowym – 1:18.15, 12. na 100m klasycznym – 1:29.52.
Wiktoria Błaszkiewicz: 3. na 100m dowolnym – 1:03.68, 4. na 200m dowolnym -2:20.82, 2. na 100m motylkowym – 1:10.71, 6. na 100m zmiennym – 1:13.86.
Natalia Czernik: 14. na 100m dowolnym – 1:09.09, 13. na 200m dowolnym – 2:29.32, 9. na 100m grzbietowym – 1:22.07, 5. na 200m grzbietowym – 2:55.80.
Korneliusz Grad: 14. na 100m dowolnym – 1:05.51, 16. na 200m dowolnym – 2:22.44, 8. na 100m grzbietowym – 1:13.47, 7. na 200m grzbietowym – 2:40.10.
Jakub Kaczmarczyk: 7. na 100m dowolnym – 1:01.19, 5. na 200m dowolnym – 2:11.50, 10. na 100m grzbietowym – 1:15.17, 8. na 200m grzbietowym – 2:45.85.
Marcin Kesler: 15. na 200m dowolnym – 2:19.54, 10. na 100m motylkowym – 1:12.53, 6. na 200m motylkowym – 2:40.89, 13. na 100m zmiennym – 1:14.05.
Michał Klimas: 2. na 100m klasycznym – 1:11.38, 3. na 200m klasycznym – 2:35.76, 3. na 100m zmiennym – 1:06.72, 5. na 200m zmiennym – 2:28.85.
Oliwia Kurasińska: 13. na 100m dowolnym – 1:08.77, 12. na 200m dowolnym – 2:27.53, 13. na 100m zmiennym – 1:15.63, 7. na 200m zmiennym – 2:41.88.
Paweł Kępiński: 4. na 200m dowolnym – 2:09.66, 3. na 100m motylkowym – 1:06.79.
Anastazja Matracka: 9. na 100m dowolnym – 1:07.22, 10. na 100m klasycznym – 1:28.06, 7. na 100m motylkowym – 1:13.73, 11. na 100m zmiennym – 1:15.18.
Adrianna Nowak: 5. na 100m dowolnym – 1:04.78, 6. na 200m dowolnym – 2:22.14, 15. na 100m zmiennym – 1:16.35, 8. na 200m zmiennym – 2:44.53.
Oliwier Okręt: 9. na 200m grzbietowym – 2:48.50, 12. na 100m klasycznym – 1:29.68, 12. na 200m klasycznym – 3:06.48, 21. na 100m zmiennym – 1:19.32.
Natalia Przygoda: 7. na 100m dowolnym – 1:06.52, 8. na 200m dowolnym – 2:22.87, 9. na 100m motylkowym – 1:17.68, 4. na 200m motylkowym – 2:50.82.
Aleksandra Rokosz: 16. na 100m dowolnym – 1:10.06, 15. na 200m dowolnym – 2:35.08, 8. na 100m grzbietowym – 1:19.98, 8. na 100m motylkowym – 1:14.94.
Julia Sady: 11. na 100m klasycznym – 1:29.21, 8. na 200m klasycznym – 3:12.83, 21. na 100m zmiennym – 1:22.48, 13. na 200m zmiennym – 3:01.00.
Patryk Stefański: 3. na 100m dowolnym – 59.67, 5. na 100m motylkowym – 1:09.58, 5. na 100m zmiennym – 1:07.52, 4. na 200m zmiennym – 2:28.46.
Natalia Tarnowska: 14. na 100m dowolnym – 1:17.75, 17. na 200m dowolnym – 2:50.78, 11. na 100m zmiennym – 1:27.58, 4. na 200m zmiennym – 3:05.67.
Dominik Walczyk: 16. na 100m dowolnym – 1:05.92, 18. na 200m dowolnym – 2:23.22, 20. na 100m zmiennym – 1:19.06, 14. na 200m zmiennym – 2:49.68.
Jakub Wilk: 1. na 100m dowolnym – 56.62, 1. na 200m dowolnym – 2:03.88, 1. na 100m motylkowym – 1:04.12, 4. na 100m zmiennym – 1:07.05.
Julia Wybranowska: 13. na 100m klasycznym – 1:30.28, 9. na 200m klasycznym – 3:15.17, 17. na 100m zmiennym – 1:19.71, 11. na 200m zmiennym – 2:51.37.
Jakub Wykierski: 5. na 100m dowolnym – 1:00.52, 12. na 200m dowolnym – 2:17.45, 6. na 100m grzbietowym – 1:11.87, 2. na 200m grzbietowym – 2:28.40.
Bartosz Świątek: 7. na 100m klasycznym – 1:20.13, 7. na 200m klasycznym – 2:55.74, 8. na 100m motylkowym – 11:11.19, 19. na 100m zmiennym – 1:17.21.

15 lat i starsi
Mateusz Rogoziński: 2. na 100m dowolnym – 53.40, 1. na 200m dowolnym – 1:54.73, 3. na 100m grzbietowym – 1:01.95, 1. na 100m motylkowym – 59.05.
Julia Szafrańska: 2. na 100m dowolnym – 1:01.03, 1. na 200m dowolnym – 2:08.62, 4. na 100m grzbietowym – 1:09.88, 2. na 200m grzbietowym – 2:27.07.
Karolina Wicha: 3. na 100m dowolnym – 1:01.42, 2. na 200m dowolnym – 2:10.75, 1. na 100m motylkowym – 1:07.56, 1. na 200m motylkowym – 2:26.51.
Dawid Wosiek: 8. na 100m dowolnym – 57:34, 8. na 200m dowolnym – 2:07.47, 5. na 100m klasycznym – 1:16.68, 8. na 100m zmiennym – 1:06.24.

 

Komentarze

Related Articles