KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Duża Liga też dla KSZO!

Duża Liga też dla KSZO!
październik 19
09:49 2016

Pływacy KSZO Ostrowiec Św. wygrali klasyfikację drużynową pierwszych po wakacjach zawodów z serii Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, która w miniony weekend odbyła się na basenie w Kielcach. Ostrowczanie umocnili się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej ligi.

Pływacy KSZO na basenie Orka w Kielcach zdobyli 26768 punktów i wyprzedzili w „drużynówce” Salos Cortile Kielce (16686) oraz Barakudę Starachowice (16048). W klasyfikacji generalnej po czterech z pięciu rund ostrowczanie mają już na swoim koncie 117096 punktów i dystansują drugą w tym zestawieniu Barakudę o 46273 punktów, a trzeci w tabeli Salos Cortile o 55024 punktów! Wypracowana przewaga gwarantuje już praktycznie KSZO końcowy triumf w XV edycji Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Finałowa rund odbędzie się 26 listopada.

Indywidualnie Julia Szafrańska wywalczyła w Kielcach najlepszy wynik punktowy wśród dziewcząt, a Adrianna Petrykowska ustanowiła nowy rekord Okręgu Świętokrzyskiego dzieci 11 lat na dystansie 50m stylem grzbietowym.

Wyniki pływaków KSZO:
Kobiet, 200m dowolny
15 lat i starsi
1. Szafrańska Julia 2:07.66
14 lat
2. Przygoda Natalia 2:26.72
13 lat
1. Czernik Natalia 2:33.18
Mężczyzn, 200m dowolny
14 lat
1. Wilk Jakub 2:04.05
2. Kępiński Paweł 2:10.25
13 lat
2. Stefański Patryk 2:12.73
4. Walczyk Dominik 2:28.74
12 lat
2. Radkiewicz Kajetan 2:42.14
Kobiet, 50m motylkowy
15 lat i starsi
2. Wicha Karolina 30.81
14 lat
1. Błaszkiewicz Wiktoria 31.35
2. Kurasińska Oliwia 34.77
3. Przygoda Natalia 34.99
13 lat
1. Rokosz Aleksandra 35.62
Mężczyzn, 50m motylkowy
15 lat i starsi
2. Rogoziński Mateusz 27.70
14 lat
3. Barański Bartosz 34.13
12 lat
1. Michta Bartosz 36.22
Kobiet, 200m klasyczny
14 lat
1. Banaczkowska Aleksandra 2:42.85
2. Sady Julia 3:13.28
Mężczyzn, 200m klasyczny
15 lat i starsi
2. Wosiek Dawid 2:48.50
Kobiet, 50m grzbietowy
12 lat
1. Petrykowska Adrianna 35.62 (Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci)
4. Tarnowska Natalia 40.74
Mężczyzn, 50m grzbietowy
14 lat
1. Wykierski Jakub 32.10
Kobiet, 200m zmienny
15 lat i starsi
1. Wicha Karolina 2:28.91
14 lat
1. Banaczkowska Aleksandra 2:28.92
13 lat
1. Rokosz Aleksandra 2:57.79
12 lat
2. Gromska Kinga 2:54.92
4. Falfus Julia 2:56.93
12. Tarnowska Natalia 3:13.29
Mężczyzn, 200m zmienny
15 lat i starsi
3. Rogoziński Mateusz 2:17.00
14 lat
2. Kesler Marcin 2:37.37
13 lat
2. Borowski Kacper 2:32.69
4. Okręt Oliwier 2:55.44
12 lat
5. Michta Bartosz 2:54.36
Kobiet, 50m dowolny
14 lat
1. Nowak Adrianna 29.78
2. Matracka Anastazja 30.12
13 lat
1. Wybranowska Julia 32.67
2. Czernik Natalia 32.82
12 lat
3. Falfus Julia 33.35
5. Gromska Kinga 35.20
Mężczyzn, 50m dowolny
15 lat i starsi
4. Wosiek Dawid 27.04
14 lat
3. Kaczmarczyk Jakub 28.67
13 lat
1. Stefański Patryk 27.11
2. Piliński Bartosz 27.85
3. Borowski Kacper 28.56
4. Walczyk Dominik 30.46
7. Okręt Oliwier 33.06
12 lat
1. Radkiewicz Kajetan 33.23
Kobiet, 200m grzbietowy
15 lat i starsi
1. Szafrańska Julia 2:25.25
Mężczyzn, 200m grzbietowy
14 lat
1. Kesler Marcin 2:36.17
Kobiet, 50m klasyczny
14 lat
3. Kowalska Karolina 39.60
4. Matracka Anastazja 39.90
5. Sady Julia 41.25
13 lat
1. Wybranowska Julia 41.23
Mężczyzn, 50m klasyczny
14 lat
1. Klimas Michał 32.96
3. Świątek Bartosz 37.24
13 lat
1. Piliński Bartosz 35.41
Kobiet, 800m dowolny
14 lat
1. Błaszkiewicz Wiktoria 10:15.19
2. Nowak Adrianna 10:28.56
3. Kurasińska Oliwia 10:46.99
4. Kowalska Karolina 11:32.95
Mężczyzn, 800m dowolny
14 lat
1. Wilk Jakub 9:15.56
3. Wykierski 9:34.83
4. Klimas Michał 9:39.76
5. Kępiński Paweł 9:43.92
7. Kaczmarczyk Jakub 9:49.10
9. Świątek Bartosz 10:10.11
11. Barański Bartosz 10:42.71
Mieszane, 4 x 50m dowolny
15 lat i starsi
2. KSZO 1 (Rogoziński Mateusz, Wilk Jakub, Szafrańska Julia, Wicha Karolina) 1:48.75
6. KSZO 5 (Wosiek Dawid, Kowalska Karolina, Sady Julia, Barański Bartosz) 2:05.44
14 lat
1. KSZO 2 (Kępiński Paweł, Klimas Michał, Błaszkiewicz Wiktoria, Wykierski Jakub) 1:53.00
3. KSZO 3 (Świątek Bartosz, Matracka Anastazja, Nowak Adrianna, Banaczkowska Aleksandra) 1:58.41
5. KSZO 4 (Kesler Marcin, Kaczmarczyk Jakub, Kurasińska Oliwia, Przygoda Natalia) 2:02.54
13 lat
1. KSZO 6 (Stefański Patryk, Piliński Bartosz, Wybranowska Julia, Borowski Kacper) 1:57.74
3. KSZO 7 (Walczyk Dominik, Czernik Natalia, Okręt Oliwier, Rokosz Aleksandra) 2:09.51
12 lat
4. KSZO 8 (Petrykowska Adrianna, Falfus Julia, Michta Bartosz, Gromska Kinga) 2:13.51

 

Komentarze

Related Articles