KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Młode siatkarki SMS KSZO rozpoczynają sezon

Młode siatkarki SMS KSZO rozpoczynają sezon
październik 12
09:43 2016

W najbliższą środę w Hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. młode siatkarki zainaugurują kolejny sezon w Świętokrzyskiej Lidze Kadetek. I już na starcie czekają nas emocje związane z debrami regionu ostrowiecko – opatowskiego.

W środę o godzinie 16.30 w hali przy ul. Żeromskiego 5 w Ostrowcu Św. o pierwsze punkty w nowym sezonie walczyć będą drużyny SMS KSZO oraz OKS Volley Opatów. Mecz w Ostrowcu Św. zapowiada się szlagierowo z jeszcze jednego powodu, bo naprzeciw siebie staną mistrz (SMS KSZO) i wicemistrz (OKS Volley) województwa świętokrzyskiego z ubiegłego sezonu w kategorii młodziczek. Wstęp dla kibiców – bezpłatny.

Młodziczki rozpoczną nowy sezon 23 października (SMS KSZO) i 30 października (OKS Volley). Najszybciej poznamy nowego mistrza województwa w kategorii juniorek. Najstarsze siatkarki rozpoczną sezon 30 października, a zakończą już 11 grudnia, bo do rozgrywek prócz SMS KSZO zgłosiła się tylko Piątka Sandomierz. Obie drużyny zagrają zatem ze sobą … sześciokrotnie.

Komentarze

Related Articles