KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO w Pływackich Sprintach w Mielcu

KSZO w Pływackich Sprintach w Mielcu
Październik 06
12:13 2016

Reprezentanci KSZO Ostrowiec Św. wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Mielca w Pływackich Sprintach. W klasyfikacjach indywidualnych, w których brano pod uwagę cztery najlepsze starty, ostrowczanie plasowali się wysoko. Wśród chłopców trzeci był Jakub Wilk (rocznik 2002-2003), a wśród dziewcząt trzecia Adrianna Petrykowska (2004 i młodsi), a druga Aleksandra Banaczkowska (2002-2003).

Kobiet, 50m dowolny
12 lat i mł‚odsi
2. Petrykowska Adrianna – 31.67
5. Falfus Julia – 32.54
10. Gromska Kinga – 33.98
11. Tarnowska Natalia – 34.02
13 – 14 lat
2. Bł‚aszkiewicz Wiktoria – 29.04
6. Banaczkowska Aleksandra – 29.67
8. Matracka Anastazja – 29.98
10. Nowak Adrianna – 30.02
15. Boroń„ Paulina – 30.45
22. Przygoda Natalia – 31.54
27. Kurasińska Oliwia – 32.17
29. Wybranowska Julia – 32.42
31. Czernik Natalia – 33.00
32. Kowalska Karolina – 33.07
35. Rokosz Aleksandra – 33.35
39. Sady Julia – 35.02
15 lat i starsi
3. Wicha Karolina – 28.67
5. Szafrań„ska Julia – 28.82
10. Jarocha Wiktoria – 30.51
15. Piliń„ska Adrianna – 31.07

Mężczyzn, 50m dowolny
13 – 14 lat
2. Wilk Jakub – 26.20
5. Klimas Michał – 27.29
6. Auguścik Daniel – 27.33
7. Kępiński Paweł – 27.60
9. Wykierski Jakub – 27.95
11. Borowski Kacper – 28.02
12. Kaczmarczyk Jakub – 28.32
20. Kesler Marcin – 29.85
21. Grad Korneliusz – 29.89
22. Świątek Bartosz – 29.98
28. Barański Bartosz – 30.57
30. Walczyk Dominik – 31.10
40. Okręt Oliwier – 33.61
15 lat i starsi
3. Rogoziński Mateusz – 25.23
13. Haba Jakub – 26.60
14. Wosiek Dawid – 26.70
18. Malicki Hubert – 27.89
22. Darocha Paweł – 29.39

Kobiet, 50m klasyczny
12 lat i młodsi
5. Petrykowska Adrianna – 43.64
7. Falfus Julia – 43.86
8. Gromska Kinga – 44.36
18. Tarnowska Natalia – 47.86
13 – 14 lat
2. Banaczkowska Aleksandra – 36.42
6. Matracka Anastazja – 38.90
13. Kowalska Karolina – 39.88
21. Błaszkiewicz Wiktoria – 40.77
23. Nowak Adrianna – 41.15
24. Kurasińska Oliwia – 41.22
26. Boroń Paulina – 41.32
27. Przygoda Natalia – 41.70
28. Sady Julia – 41.92
29. Wybranowska Julia – 42.23
39. Czernik Natalia – 44.80
42. Rokosz Aleksandra – 46.11
15 lat i starsi
4. Wicha Karolina – 38.54
6. Szafrańska Julia – 39.45
11. Jarocha Wiktoria – 41.36
16. Pilińska Adrianna – 43.11

Mężczyzn, 50m klasyczny
13 – 14 lat
2. Klimas Michał – 32.89
5. Stefański Patryk – 35.20
6. Wilk Jakub – 35.73
9. Auguścik Daniel – 36.78
10. Borowski Kacper – 37.01
11. Świątek Bartosz – 37.07
13. Wykierski Jakub – 38.10
15. Kesler Marcin – 38.23
26. Barański Bartosz – 40.32
32. Okręt Oliwier – 42.73
33. Kępiński Paweł – 42.95
38. Walczyk Dominik – 45.70
40. Grad Korneliusz – 46.39
44. Kaczmarczyk Jakub – 47.42
15 lat i starsi
12. Rogoziński Mateusz – 35.42
14. Haba Jakub – 35.80
15. Wosiek Dawid – 35.92
18. Darocha Paweł – 38.13

Kobiet, 50m grzbietowy
12 lat i młodsi
3. Falfus Julia – 36.64
6. Petrykowska Adrianna – 37.97
10. Tarnowska Natalia – 40.13
11. Gromska Kinga – 40.16
13 – 14 lat
4. Błaszkiewicz Wiktoria – 34.48
6. Banaczkowska Aleksandra – 34.61
7. Matracka Anastazja – 34.6
17. Nowak Adrianna – 36.42
19. Wybranowska Julia – 37.20
21. Boroń Paulina – 37.39
24. Kurasińska Oliwia – 37.77
29. Przygoda Natalia – 38.82
31. Kowalska Karolina – 39.16
32. Rokosz Aleksandra – 39.17
36. Sady Julia – 40.61
37. Czernik Natalia – 41.15
15 lat i starsi
5. Szafrańska Julia – 33.37
9. Wicha Karolina – 35.20
10. Jarocha Wiktoria – 35.60
19. Pilińska Adrianna – 39.45

Mężczyzn, 50m grzbietowy
13 – 14 lat
2. Wilk Jakub – 31.07
6. Wykierski Jakub – 32.71
8. Kępiński Paweł – 33.13
11. Klimas Michał – 33.54
12. Borowski Kacper – 33.60
14. Stefański Patryk – 33.76
15. Grad Korneliusz – 33.82
21. Kesler Marcin – 34.80
22. Auguścik Daniel – 35.10
25. Kaczmarczyk Jakub – 35.82
26. Walczyk Dominik – 35.95
33. Barański Bartosz – 38.48
35. Świątek Bartosz – 39.02
40. Okręt Oliwier – 41.45
15 lat i starsi
6. Rogoziński Mateusz – 29.82
14. Haba Jakub – 32.48
15. Malicki Hubert – 32.70
16. Darocha Paweł – 32.73
20. Wosiek Dawid – 33.90

Kobiet, 50m motylkowy
12 lat i młodsi
3. Petrykowska Adrianna – 36.36
5. Falfus Julia – 37.75
6. Gromska Kinga – 38.07
8. Tarnowska Natalia – 38.45
13 – 14 lat
3. Banaczkowska Aleksandra – 31.51
4. Błaszkiewicz Wiktoria – 31.54
6. Matracka Anastazja – 32.01
15. Nowak Adrianna – 33.70
18. Kurasińska Oliwia – 34.45
20. Przygoda Natalia – 34.76
21. Rokosz Aleksandra – 35.13
25. Wybranowska Julia – 36.51
31. Sady Julia – 37.92
33. Boroń Paulina – 38.14
37. Czernik Natalia – 39.26
39. Kowalska Karolina – 39.39
15 lat i starsi
4. Wicha Karolina – 31.20
7. Szafrańska Julia – 31.95
11. Jarocha Wiktoria – 33.80
19. Pilińska Adrianna – 36.87

Mężczyzn, 50m motylkowy
13 – 14 lat
2. Stefański Patryk – 28.70
5. Wilk Jakub – 29.80
7. Kępiński Paweł – 31.10
8. Borowski Kacper – 31.13
10. Auguścik Daniel – 31.73
11. Wykierski Jakub – 31.82
12. Świątek Bartosz – 31.95
13. Klimas Michał – 32.12
15. Kesler Marcin – 32.26
21. Barański Bartosz – 34.07
24. Kaczmarczyk Jakub – 34.61
28. Walczyk Dominik – 36.30
34. Grad Korneliusz – 38.05
37. Okręt Oliwier – 39.19
15 lat i starsi
4. Rogoziński Mateusz – 27.39
15. Malicki Hubert – 30.73
18. Wosiek Dawid – 31.16
19. Haba Jakub – 31.32
21. Darocha Paweł – 32.76

Kobiet, 4 x 50m dowolny
1. KSZO (Szafrańska Julia, Banaczkowska Aleksandra, Błaszkiewicz Wiktoria, Wicha Karolina) – 1:56.91

Mężczyzn, 4 x 50m dowolny
3. KSZO (Rogoziński Mateusz, Haba Jakub, Wilk Jakub, Wosiek Dawid) – 1:44.98

Komentarze

Related Articles