KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO rozpoczęli po wakacjach w Sandomierzu

Pływacy KSZO rozpoczęli po wakacjach w Sandomierzu
Październik 05
14:49 2016

Pływacy KSZO Ostrowiec Św. wzięli udział w Memoriale Pływackim im. Grzegorza Kuczyńskiego w Sandomierzu, osiągając bardzo dobre wyniki. W stawce 26 klubów plasowali się wysoko – zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

W klasyfikacji punktowej zwyciężyły ex aequo KSZO Ostrowiec Św. i Barakuda Starachowice (po 126pkt). W klasyfikacji medalowej zwyciężył Delfin Tarnobrzeg, który wywalczył 17 medali (9 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe). KSZO wywalczył tyle samo medali, ale uplasował się na piątej pozycji (5 złotych, 8 srebrnych i 4 brązowe).

Kobiet, 50m dowolny
11 lat
4. Strzelecka Pola – 36.06
8. Walczyk Natalia – 38.16
10 lat
4. Sulik Alicja – 40.80
6. Sadłos Zofia – 41.95
8. Kamińska Zuzanna – 42.84
9. Celińska Małgorzata – 44.44
10. Karwacka Marta – 44.90
10. Górniak Gabriela – 44.90
12. Pomykała Wiktoria – 46.02
9 lat i młodsi
4. Woźniak Beata – 42.34

Mężczyzn, 50m dowolny
11 lat
3. Sojda Eryk – 34.74
5. Kesler Michał – 37.40
10 lat
6. Kotwica Jakub – 42.34
9. Gunia Miłosz – 44.82
13. Błasiak Jan – 49.20

Dziewcząt, 100m klasyczny
10 lat
1. Menducka Anna – 1:42.38

Chłopców, 100m klasyczny
10 lat
1. Mazan Mikołaj – 1:47.12

Dziewcząt, 50m motylkowy
10 lat
2. Bielecka Maja – 53.28

Chłopców, 50m motylkowy
11 lat
2. Michta Bartosz – 35.37
4. Karaś Oskar – 46.87

Dziewcząt, 50m grzbietowy
11 lat
3. Buława Katarzyna – 51.24
10 lat
2. Szafrańska Malwina – 40.27
6. Kamińska Zuzanna – 46.41
7. Sadłos Zofia – 48.12
8. Karwacka Marta – 50.24
9 lat i młodsi
5. Woźniak Beata – 47.08

Chłopców, 50m grzbietowy
10 lat
6. Błasiak Jan – 51.57
8. Kotwica Jakub – 53.90

Kobiet, 100m zmienny
11 lat
3. Misiura Magdalena – 1:37.83
5. Walczyk Natalia – 1:39.45
10 lat
4. Bielecka Maja – 1:48.24
6. Pomykała Wiktoria – 1:57.86

Mężczyzn, 100m zmienny
11 lat
1. Radkiewicz Kajetan – 1:23.00

Dziewcząt, 100m dowolny
11 lat
2. Strzelecka Pola – 1:19.66

Chłopców, 100m dowolny
11 lat
1. Michta Bartosz – 1:11.72

Dziewcząt, 50m klasyczny
11 lat
5. Misiura Magdalena – 50.18
7. Buława Katarzyna – 55.06
10 lat
2. Menducka Anna – 47.90
4. Sulik Alicja – 49.98
8. Celińska Małgorzata – 56.58
9. Górniak Gabriela – 56.62

Chłopców, 50m klasyczny
11 lat
2. Sojda Eryk – 47.10
10 lat
3. Mazan Mikołaj – 51.51
5. Gunia Miłosz – 54.09

Dziewcząt, 100m grzbietowy
10 lat
2. Szafrańska Malwina – 1:27.76

Chłopców, 100m grzbietowy
11 lat
1. Radkiewicz Kajetan – 1:22.56
2. Kesler Michał – 1:30.53
5. Karaś Oskar – 1:33.64

Komentarze

Related Articles