KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Drużyna Wsparcia KSZO Handball – Chcesz mieć mocny klub? Wspieraj go!

Drużyna Wsparcia KSZO Handball – Chcesz mieć mocny klub? Wspieraj go!
sierpień 26
09:46 2016

Grupa kibiców piłki ręcznej chce wspomóc klub i sprawić aby na mecze KSZO Ostrowiec Św. trafiało więcej fanów tej niezwykle widowiskowej dyscypliny sportu.

Piłka ręczna w Ostrowcu Św. cieszy się coraz większą popularnością. Na trybunach z sezonu na sezon przybywa widzów. Do pełnej satysfakcji jednak wciąż daleko. Wierni kibice pomarańczowo – czarnych pragną poprawić ten stan rzeczy.

Zależy nam, aby mecze przy Świętokrzyskiej oglądało wielu ostrowczan. Piłkarze ręczni KSZO, nie bez powodu nazywani są Drużyną Wojowników. Wielokrotnie mecze szczypiornistów KSZO rozstrzygały się w ostatnich sekundach przysparzając kibicom nie lada emocji. Chcemy podjąć pewne działania marketingowe, które będą miały na celu przyciągnięcie na trybuny coraz większą rzeszę kibiców. Zależy nam na tym, aby mieszkańcy Ostrowca Św. bardziej identyfikowali się z klubem, żeby mieli świadomość, że dzięki nim i ich zaangażowaniu klub może się rozwijać. My wszyscy możemy być sponsorami KSZO, każda nawet symboliczna kwota przekazywana co miesiąc pomoże w rozpropagowaniu piłki ręcznej w Ostrowcu Św. – mówi inicjator nieformalnej grupy kibiców Piotr Grzeszczyk.

Już teraz kibice planują w porozumieniu z klubem szereg akcji promujących piłkę ręczną, zarówno w szkołach, jak i wśród dorosłych mieszkańców miasta. Na to będą jednak potrzebne środki.

Do tej pory promocją spotkań KSZO zajmował się jedynie klub. Chcemy odciążyć sekcję z wydatków związanych np. z drukiem plakatów. W tym celu powołaliśmy do życia nieformalną grupę sympatyków piłki ręcznej, która będzie co miesiąc przekazywała pewną kwotę w formie darowizny na specjalne subkonto KS KSZO przeznaczone na tego typu działalność – kontynuuje Piotr Grzeszczyk.

Zebrane środki w 100% przeznaczone zostaną na działania promocyjne. Poza plakatami, będą to również koszty związane ze swoistą nowością na meczach KSZO Odlewni, czyli programami meczowymi.

Do grupy będzie mógł przystąpić każdy, kto zadeklaruje miesięcznie choćby symboliczne wpłaty. Nr konta do wpłat: 34 8507 0004 2001 0047 9516 0008 z dopiskiem „darowizna na rzecz KS KSZO Ostrowiec Św.”

Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia piłkarzy ręcznych w zbliżającym się sezonie zarówno dopingiem na trybunach, jak i wpłatami, które pozwolą rozreklamować mecze Ostrowieckich Wojowników.

Komentarze

Related Articles