KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Wyróżnienie dla ostrowieckiego OSPR

Wyróżnienie dla ostrowieckiego OSPR
sierpień 12
08:29 2016

Dwóch wyróżniających się młodych piłkarzy ręcznych KSZO oraz ostrowieckiego Ośrodka Szkolenia w Piłce Ręcznej, działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, Patryk Szlichta i Adrian Stawiarz – bierze udział w Summer Camp w Gdańsku.

Summer Cump do akcja szkoleniowa dla najzdolniejszych gimnazjalistów z roczników 2000-2001 trenujących na co dzień w Ośrodkach Szkolenia w Piłce Ręcznej w całym kraju. Obóz rozpoczął się w minioną środę i zakończy się jutro. Całą akcję, wraz z transportem, finansuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce, dzięki czemu młodzi szczypiorniści nie partycypują w kosztach.

– To świetna okazja do sprawdzenia się na tle najlepszych chłopaków w kraju, wielkie wyróżnienie dla Patryka i Adriana, ale również dla ostrowieckiego OSPR – mówi trener młodych ostrowieckich szczypiornistów, Tomasz Radowiecki. – To jest też motywacja do ciężkiej pracy na treningach dla innych zawodników naszej szkoły i klubu, by w przyszłości tak jak ich koledzy znaleźć się w gronie wyróżnianych zawodników.

Bezpośrednio po powrocie z nad morza Patryk Szlichta i Adrian Stawiarz dołączą do swoich klubowych kolegów, którzy od 10 sierpnia przebywają na obozie szkoleniowym w Szczawniku.

Komentarze

Related Articles