KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Tomasz Półgrabski zastąpił Iwonę Kosiorowską w KSZO Ostrowiec SA

Tomasz Półgrabski zastąpił Iwonę Kosiorowską w KSZO Ostrowiec SA
lipiec 28
18:33 2016

Iwona Kosiorowska złożyła rezygnację z funkcji Prezesa KSZO Ostrowiec SA. Zastąpi ją, póki co jako pełniący obowiązki, Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki KSZO Ostrowiec SA – ostrowczanin, były Wiceminister Sportu, a ostatnio Prezes Zarządu spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego w Warszawie – Tomasz Półgrabski.

Pani Iwona Kosiorowska zakończyła jako prezes swoją misję. Postanowiła trochę odpocząć. Jako szef Rady Nadzorczej chciałem jej serdecznie podziękować za te dwa lata ciężkiej pracy. To nie była łatwa praca. Na pewno będziemy chcieli z jej doświadczenia korzystać – powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej Tomasz Półgrabski.

Złożyłam oficjalne pismo o rezygnacji. Po pierwsze dlatego, że skończyła się umowa, a po drugie dlatego, że ta praca kosztowała mnie dużo zdrowia i wysiłku. Uważam, że pan Tomasz Półgrabski ma tak duże doświadczenie w zakresie prowadzenia spółek, że wyjdzie to tylko na dobre. Ja z całego serca dziękuję za pomoc, dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali. Teraz czeka mnie zasłużony spokój – dodała Iwona Kosiorowska.

Komentarze

Related Articles