KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO walczyli w Olsztynie o medale wśród 14-latków

Pływacy KSZO walczyli w Olsztynie o medale wśród 14-latków
Lipiec 14
15:24 2016

Liczna 18-osobowa reprezentacja pływaków KSZO Ostrowiec Św. wzięła udział w Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat, które odbyły się na długim basenie w Olsztynie. Choć do Ostrowca Św. podopieczni trenera Marcina Piwnika wrócili bez medalu, to mocno zaznaczyli swoją pozycję wśród najlepszych klubów w kraju w tym roczniku, zajmując w klasyfikacji punktowej 13. miejsce.

Ostrowczanie pięciokrotnie płynęli w finałach A (najlepsza dziesiątka) i sześciokrotnie w finałach B (miejsca 11-20). Najbliżej podium była męska sztafeta 4 x 200m stylem dowolnym, która uplasowała się na 4. miejscu.

Wyniki KSZO:

Dziewcząt, 50m dowolny
37. Nowak Adrianna 29.59
64. Boroń Paulina 30.24
89. Matracka Anastazja 30.93
133. Kurasińska Oliwia 32.19

Chłopców, 50m dowolny
6. Wilk Jakub 26.05
59. Kępiński Paweł 27.81
62. Auguścik Daniel 27.86
92. Kaczmarczyk Jakub 28.46
96. Wykierski Jakub 28.54
149. Grad Korneliusz 30.27
162. Barański Bartosz 30.76

Dziewcząt, 50m klasyczny
66. Kowalska Karolina 41.56
71. Sady Julia 42.90

Chłopców, 50m klasyczny
9. Klimas Michał 32.94
49. Świątek Bartosz 36.97

Dziewcząt, 100m motylkowy
26. Błaszkiewicz Wiktoria 1:10.89
54. Matracka Anastazja 1:16.82

Chłopców, 100m motylkowy
59. Świątek Bartosz 1:11.33
68. Kesler Marcin 1:13.80

Dziewcząt, 200m dowolny
55. Boroń Paulina 2:24.18
63. Błaszkiewicz Wiktoria 2:24.82
75. Nowak Adrianna 2:26.74
87. Kurasińska Oliwia 2:29.97

Chłopców, 200m dowolny
9. Wilk Jakub 2:05.66
19. Kępiński Paweł 2:08.51
45. Auguścik Daniel 2:13.02
51. Wykierski Jakub 2:13.54
72. Kaczmarczyk Jakub 2:16.85
117. Barański Bartosz 2:29.65

Chłopców, 200m grzbietowy
59. Kesler Marcin 2:40.05
63. Grad Korneliusz 2:41.28

Dziewcząt, 400m zmienny
11. Banaczkowska Aleksandra 5:24.47

Chłopców, 50m dowolny – Finał
9. Wilk Jakub 26.27

Chłopców, 50m klasyczny – Finał
10. Klimas Michał 33.20

Chłopców, 200m dowolny – Finał
8. Wilk Jakub 2:04.34
15. Kępiński Paweł 2:08.03

Dziewcząt, 400m zmienny – Finał
11. Banaczkowska Aleksandra 5:20.03

Dziewcząt, 4 x 200m dowolny
7. KSZO 1 (Boroń Paulina, Banaczkowska Aleksandra, Nowak Adrianna, Błaszkiewicz Wiktoria) 9:24.88

Chłopców, 4 x 200m dowolny
4. KSZO 1 (Wilk Jakub, Kępiński Paweł, Auguścik Daniel, Wykierski Jakub) 8:42.40

Dziewcząt, 50m motylkowy
21. Błaszkiewicz Wiktoria 30.94
63. Matracka Anastazja 33.07

Chłopców, 50m motylkowy
82. Auguścik Daniel 31.32
89. Świątek Bartosz 32.08
104. Barański Bartosz 33.50
109. Kaczmarczyk Jakub 33.92

Dziewcząt, 50m grzbietowy
54. Błaszkiewicz Wiktoria 34.88
93. Kowalska Karolina 40.91

Chłopców, 50m grzbietowy
46. Wykierski Jakub 32.76
70. Grad Korneliusz 34.25

Dziewcząt, 400m dowolny
58. Boroń Paulina 5:05.64
60. Nowak Adrianna 5:07.94
65. Kurasińska Oliwia 5:13.78

Chłopców, 400m dowolny
11. Wilk Jakub 4:26.61
26. Kępiński Paweł 4:36.34
57. Kaczmarczyk Jakub 4:46.65
59. Wykierski Jakub 4:47.44
99. Kesler Marcin 5:09.17
102. Barański Bartosz 5:16.47

Dziewcząt, 200m klasyczny
14. Banaczkowska Aleksandra 2:51.01
59. Sady Julia 3:19.81

Chłopców, 200m klasyczny
7. Klimas Michał 2:36.54
33. Światek Bartosz 2:50.58

Dziewcząt, 200m zmienny
16. Banaczkowska Aleksandra 2:33.76

Chłopców, 200m zmienny
61. Auguścik Daniel 2:36.22
68. Kesler Marcin 2:41.09

Dziewcząt, 50m motylkowy – Finał
12. Błaszkiewicz Wiktoria 30.21

Dziewcząt, 200m klasyczny – Finał
13. Banaczkowska Aleksandra 2:49.79

Chłopców, 200m klasyczny – Finał
7. Klimas Michał 2:35.94

Dziewcząt, 200m zmienny – Finał
14. Banaczkowska Aleksandra 2:34.40

Dziewcząt, 4 x 100m dowolny
5. KSZO 1 (Boroń Paulina, Banaczkowska Aleksandra, Nowak Adrianna, Błaszkiewicz Wiktoria) 4:16.74

Chłopców, 4 x 100m dowolny
7. KSZO 1 (Wilk Jakub, Auguścik Daniel, Wykierski Jakub, Kępiński Paweł) 3:59.00

Dziewcząt, 100m dowolny
32. Błaszkiewicz Wiktoria 1:04.26
61. Nowak Adrianna 1:05.99
68. Boroń Paulina 1:06.47
90. Matracka Anastazja 1:07.62
125. Kurasińska Oliwia 1:11.41

Chłopców, 100m dowolny
39. Kępiński Paweł 1:00.01
58. Auguścik Daniel 1:00.92
83. Kaczmarczyk Jakub 1:02.02
140. Grad Korneliusz 1:06.48
149. Barański Bartosz 1:07.77
DYSKW. Wilk Jakub

Dziewcząt, 100m grzbietowy
81. Kowalska Karolina 1:25.39

Chłopców, 100m grzbietowy
41. Wilk Jakub 1:10.28
47. Wykierski Jakub 1:10.97
71. Grad Korneliusz 1:15.11
78. Kesler Marcin 1:16.19

Dziewcząt, 100m klasyczny
20. Banaczkowska Aleksandra 1:20.86
66. Kowalska Karolina 1:30.72
70.  Sady Julia 1:34.72

Chłopców, 100m klasyczny
7. Klimas Michał 1:11.69
43. Świątek Bartosz 1:19.24

Dziewcząt, 800m dowolny
20. Banaczkowska Aleksandra 10:03.17
36. Boroń Paulina 10:32.56
44. Kurasińska Oliwia 10:54.14

Chłopców, 1500m dowolny
23. Kępiński Paweł 18:27.95

Dziewcząt, 100m klasyczny – Finał
14. Banaczkowska Aleksandra 1:20.20

Chłopców, 100m klasyczny – Finał
9. Klimas Michał 1:11.66

Dziewcząt, 4 x 100m zmienny
17. KSZO 1 (Błaszkiewicz Wiktoria, Banaczkowska Aleksandra, Matracka Anastazja, Boroń Paulina) 4:57.88

Chłopców, 4 x 100m zmienny
11. KSZO 1 (Wilk Jakub, Klimas Michał, Kępiński Paweł, Wykierski Jakub) 4:30.76

Komentarze

Related Articles