KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO wygrywają w Ropczycach

Pływacy KSZO wygrywają w Ropczycach
Czerwiec 07
08:47 2016

Z bardzo dobrej strony w Zawodach Pływackich Dzieci z okazji Dni Ziemi Ropczyckiej pokazali się młodzi pływacy KSZO. Ostrowczanie zwyciężyli w klasyfikacji klubowej Open, a w klasyfikacji medalowej uplasowali się na drugiej pozycji. W Ropczycach rywalizowało 184 dzieci z 20 klubów z okręgów Podkarpackiego, Małopolskiego Lubelskiego i Świętokrzyskiego.

Ropczyce2016_3Pływacy KSZO stawali na podium 20 razy, zdobywając 7 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych medali. Lepsi w tej klasyfikacji od ostrowczan okazali się tylko pływacy Fregaty Kolbuszowa, którzy zgromadzili na swoim koncie o jeden krążek więcej.

Wśród wyróżnionych znalazła się Adrianna Petrykowska, która otrzymała statuetkę dla najlepszej 11-letniej zawodniczki.

Klasyfikacja drużynowa Open:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 7890
2. Fregata Kolbuszowa – 7214
3. Gryf Dębica – 5995
4. Wisła Puławy – 5084
5. Sokół Rzeszów – 5083
6. Delfin Tarnobrzeg – 4622
7. Pro-Swim Kraków – 4409
8. Orka MOSiR Kielce – 4312
9. Swim2win Krosno – 4187
10. Wodnik Krosno – 3743
11. Bobry Dębica – 3358
12. Ikar Mielec – 3333
13. Fala Ropczyce – 2679
14. Płetwal Zakopane – 1680
15. BOSiR Brzesko – 1557
16. Siódemka Rzeszów – 931
17. MOSiR Brzozów – 554
18. Fala Gorlice – 384
19. Orlik Przeworsk – 253

Wyniki pływaków KSZO:
Klaudia Karaś: 23. 50m dowolnym – 55.91, 21. 50m grzbietowym – 1:04.17, 17. 50m klasycznym – 1:19.17.
Oskar Karaś: 13. 100m dowolnym – 1:33.25, 6. 50m grzbietowym – 45.32, 10. 50m motylkowym 48.19, 10. 100m zmiennym – 1:41.74.
Michał Kesler: 12. 50m dowolnym – 36.93, 8. 100m dowolnym – 1:23.98, 5. 100m grzbietowym – 1:30.69, 4. 100m klasycznym – 1:50.89.
Mikołaj Mazan: 6. 50m dowolnym – 38.62, 3. 100m grzbietowym – 1.33.02, 3. 100m klasycznym – 1:49.65, 5. 100m zmiennym – 1:41.92.
Anna Menducka: 2. 50m dowolnym – 37.28, 1. 50m klasycznym – 46.87, 2. 100m klasycznym – 1:43.53, 4. 100m zmiennym – 1:35.16.
Bartosz Michta: 2. 50m dowolnym – 32.64, 1. 100m dowolnym – 1:11.51, 2. 50m motylkowym – 34.19, 1. 100m zmiennym – 1:22.13.
Magdalena Misiura: 10. 50m dowolnym – 37.38, 9. 50m grzbietowym – 45.53, 3. 50m klasycznym – 48.97, 7. 100m zmiennym – 1:37.40.
Adrianna Petrykowska: 1. 50m dowolnym – 32.28, 1. 100m dowolnym – 1:10.99, 1. 100m zmiennym – 1:20.59.
Kajetan Radkiewicz: 3. 50m dowolnym – 33.70, 3. 100m dowolnym – 1:15.12, 2. 100m grzbietowym – 1:23.14, 3. 50m klasycznym – 43.26.
Eryk Sojda: 9. 50m dowolnym – 35.13, 6. 50m klasycznym – 49.19, 7. 50m motylkowym – 44.35, 8. 100m zmiennym – 1:33.80.
Pola Strzelecka: 8. 50m dowolnym – 36.75, 8. 100m dowolnym 1:23.01, 5. 50m klasycznym – 49.28, 6. 100m zmiennym – 1:36.38.
Malwina Szafrańska: 2. 50m grzbietowym – 40.66, 2. 100m grzbietowym – 1:31.43, 4. 50m motylkowym – 44.43, 1. 100m zmiennym – 1:29.07.
Natalia Walczyk: 5. 50m dowolnym – 36.13, 8. 50m grzbietowym  – 45.40, 6. 50m motylkowym – 47.44, 8. 100m zmiennym – 1:38.48.

Ropczyce2016_1

Komentarze

Related Articles