KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Waterpoliści KSZO pojadą na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

Waterpoliści KSZO pojadą na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży
Maj 23
10:33 2016

Piłkarze wodni KSZO Ostrowiec Św. zajęli drugą lokatę w rozegranym na Pływalni Rawszczyzna turnieju rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Turniej finałowy, w którym weźmie udział sześć najlepszych zespołów, rozegrany zostanie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na basenie w Gorzowie Wielkopolskim.

Podopieczni trenera Roberta Serwina wygrali podczas ostrowieckich kwalifikacji cztery z pięciu spotkań, ulegając tylko Neptunowi Łódź.

Wyniki turnieju:

Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów Wlkp. 5:6 (1:2, 3:0, 1:3, 0:1)

Neptun Łódź – ŁSTW Łódź 20:1 (8:0, 3:1, 4:0, 5:0)

KSZO Ostrowiec Św. – Legia Warszawa 20:5 (6:0, 4:1, 5:3, 6:1)
Bramki: Ozga 7, Jarocha 3, Nawodziński 4, Szląszkiewicz 2, Pałasz 1, Krakowiak 1, Lipicki 1, Pietrzyk 1, Michta 1

UKS Neptun Łódź – GKPW 59 Gorzów 14:8 (4:1, 2:2, 3:4, 5:1)

Arkonia Szczecin – UKPW Legia Warszawa 8:5 (1:0, 3:0, 2:2, 2:3)

KSZO Ostrowiec Św. – ŁSTW Łódź 25:4 (6:1, 6:1, 9:1, 4:1)
Bramki: Ozga 6, Jarocha 4, Michta 4, Pałasz 3, Pietrzyk 3, Nawodzińki 2, Krakowiak 2, Kochański 1

Arkonia Szczecin – ŁSTW Łódź 10:4 (2:1, 1:0, 5:0, 2:3)

GKPW 59 Gorzów – UKPW Legia Warszawa 16:7 (5:3, 5:2, 2:1, 4:1)

UKS Neptun Łódź – KSZO Ostrowiec Św. 14:6 (2:1, 2:3, 7:1, 3:1)
Bramki: Ozga 4, Szląszkiewicz 2

GKPW 59 Gorzów – ŁSTW Łódź 13:4 (5:1, 2:3, 3:0, 3:0)

UKS Neptun Łódź – UKPW Legia Warszawa 8:4 (4:0, 2:1, 2:0, 0:3)

Arkonia Szczecin – KSZO Ostrowiec Św. 2:17 (1:5, 1:3, 0:6, 0:3)
Bramki: Ozga 6, Pałasz 6, Kochański 3, Jarocha 1, Szląszkiewicz 1

ŁSTW Łódź – UKPW Legia Warszawa 7:14 (0:2, 4:3, 2:3, 1:6)

Arkonia Szczecin – UKS Neptun Łódź 1:13 (0:5, 0:2, 1:1, 0:5)

KSZO Ostrowiec Św. – GKPW 59 Gorzów 15:9 (4:2, 4:3, 2:3, 5:1)
Bramki: Pałasz 5, Ozga 4, Jarocha 3, Szląszkiewicz 2, Nawodziński 1

Tabela:

1. Neptun Łódź 5 15 65:18
2. KSZO Ostrowiec Św. 5 12 82:30
3. GKPW 59 Gorzów Wlkp. 5 9 52:45
4. Arkonia Szczecin 5 6 26:45
5. Legia Warszawa 5 3 35:60
6. ŁSTW Łódź 5 0 20:82

Turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbędzie się w dniach 9-10 lipca w Gorzowie Wielkopolskim. Oprócz Neptuna Łódź, KSZO Ostrowiec Św. i GKPW 59 Gorzów Wlkp. zagrają w nim zwycięzcy rundy eliminacyjnej Alfa Gorzów Wlkp., Polonia Bytom i Pałac Młodzieży Warszawa.

 

Komentarze

Related Articles