KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Piłkarska sobota! Jeden bilet na dwa mecze!

Piłkarska sobota! Jeden bilet na dwa mecze!
maj 09
13:40 2016

W najbliższą sobotę czeka nas spora dawka piłkarskich emocji na obiektach KSZO. Kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze – piłki ręcznej i piłki nożnej, kupując jeden bilet!

Najpierw (o godzinie 17) na parkiet Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO wybiegną piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., podejmując w derbach województwa Świętokrzyskiego KSSPR Końskie. Nieco później (o godzinie 19) na boisko Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO wybiegną piłkarze nożni KP KSZO 1929 Ostrowiec Św., mierząc się w meczu na szczycie III-ligowych rozgrywek z Garbarnią Kraków. Działacze obu ostrowieckich klubów doszli do porozumienia i zwarli szyki, by na trybunach podczas obu tych spotkań było jak najwięcej kibiców. Decyzją sterników fani, którzy kupią wejściówkę na I-ligowe spotkanie szczypiornistów będą mogli za jej okazaniem wejść na III-ligowy mecz piłkarzy nożnych za darmo! To swoisty „rewanż” futbolowych działaczy KP KSZO 1929, bo z podobnymi sytuacjami (w drugą stronę) mieliśmy już do czynienia w tym sezonie. Nic, tylko przyklasnąć takim inicjatywom!

Uwaga! Na podstawie wejściówki z meczu piłki ręcznej należy w kasie odebrać darmowy bilet na mecz piłki nożnej (impreza masowa).

Komentarze

Related Articles