KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Siatkarki KSZO charytatywnie w Przemyślu

Siatkarki KSZO charytatywnie w Przemyślu
maj 02
13:45 2016

Siatkarki KSZO Ostrowiec Św. wezmą udział w meczu charytatywnym w Przemyślu na rzecz ciężko chorej oficer Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Wspomniana oficer jest wiernym kibicem rzeszowskiej drużyny siatkarek Developresu SkyRes. Na jednym z meczów w Rzeszowie doznała wylewu. Zarząd Developresu w geście wsparcia postanowił włączyć się w pomoc w zebraniu środków na leczenie i do wspólnej inicjatywy zaprosił klub z Ostrowca Św.

Wydarzenie odbędzie się 8 maja w hali POSIR w Przemyślu. O godzinie 14:30 zaplanowany jest przyjazd do komendy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i wspólny obiad oraz zwiedzanie sali tradycji i pokaz sprzętu Straży Granicznej. Mecz, zaplanowany na pięć setów, rozpocznie się o godzinie 18. Piąta odsłona będzie setem pokazowym. Z jednej strony siatki przez pół seta grać będzie KSZO, a drugą połowę seta siatkarki Developresu. Po przeciwnej stronie siatki w tie-breaku stanie reprezentacja Straży Granicznej. Całość zakończy wspólna kolacja w hali POSIR.

Komentarze

Related Articles