KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed mecze KSZO z Developresem Rzeszów

Konkurs przed mecze KSZO z Developresem Rzeszów
kwiecień 21
07:21 2016

W sobotę o godzinie 18 siatkarki KSZO Ostrowiec Św. rozegrają ostatni w tym sezonie mecz we własnej hali w rozgrywkach Orlen Ligi. W pierwszym meczu II rundy play-off (o miejsce 11) podejmą przy Świętokrzyskiej 11 drużynę Developresu SkyRes Rzeszów. Tradycyjnie mamy dla Państwa kilka wejściówek, które można wygrać w konkursie wiedzy o siatkarskich pojedynkach na linii Ostrowiec Św. – Rzeszów.

Pytanie konkursowe:
Proszę podać dokładne wyniki (razem z wynikami setów) meczy pomiędzy KSZO i Developresem, które obie drużyny rozegrały w bieżącym sezonie, w rundzie zasadniczej.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do piątku (do godz. 15). Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles