KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Siódemka Miedź Legnica

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Siódemka Miedź Legnica
kwiecień 13
11:04 2016

Po przerwie na występy reprezentacji Polski wracają rozgrywki ligowe piłkarzy ręcznych. W sobotę o godzinie 18 szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w meczu 22. kolejki I ligi podejmą we własnej hali Siódemkę Miedź Legnica. Tradycyjnie mamy dla Was wejściówki, które można wygrać biorąc udział w konkursie. Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi na pytanie konkursowe wylosujemy trzy, które nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na mecz.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić imię i nazwisko zawodnika KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., który w meczu pierwszej rundy bieżącego sezonu, rozegranym w Legnicy, rzucił dla pomarańczowo – czarnych najwięcej goli. Proszę podać też liczbę bramek, jaką zapisał w tamtym meczu na swoim koncie.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (do godz. 15). Należy je przesłać na adres e-mail handball@kszo.info, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles