KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO wygrywa 2. rundę Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej

KSZO wygrywa 2. rundę Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej
Kwiecień 11
08:14 2016

Pływacy KSZO Ostrowiec Św. wygrali 2. rundę Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, umacniając się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Na basenie w Końskich ostrowczanie, podobnie jak podczas inauguracyjnej rundy w połowie lutego w Ostrowcu Św., triumfowali zarówno w konkurencjach kobiecych jak i męskich.

Indywidualnie najlepiej z pływaków KSZO wypadli Wiktoria Łosak i Mateusz Rogoziński, którzy w klasyfikacji najlepszych wyników punktowych zawodów uplasowali się na trzecich pozycjach. Jako team ostrowczanie nie mili już sobie równych, gromadząc w sumie 28108 punktów i wyprzedzając na podium Barakudę Starachowice (19393) oraz Salos Cortile Kielce (17666). Taka sama kolejność jest również w klasyfikacji generalnej po dwóch rundach.

Pływacy KSZO na podium w Końskich:

15 lat i starsi
200m dowolny
2. Wiktoria Łosak 2:19.88
3. Mateusz Rogoziński 1:54.83
50m dowolny
2. Adrianna Pilińska 31.47
2. Mateusz Rogoziński 24.86
400m zmienny
1. Wiktoria Łosak 5:24.89
50m klasyczny
3. Adrianna Pilińska 44.62
4x100m dowolny
3. KSZO 1 (Mateusz Rogoziński, Marek Dzik, Hubert Malicki, Cezary Pietrzyk) 4:04.77

14 lat
200m dowolny
1. Adrianna Nowak 2:25.16
2. Oliwia Kurasińska 2:29.16
3. Natalia Przygoda 2:33.50
2. Jakub Wykierski 2:18.10
3. Bartosz Barański 2:30.99
100m klasyczny
2. Julia Sady 1:31.46
3. Karolina Kowalska 1:33.37
100m motylkowy
2. Natalia Przygoda 1:16.95 366
3. Oliwia Kurasińska 1:17.76
1. Bartosz Świątek 1:10.39
200m grzbietowy
3. Karolina Kowalska 3:02.16
2. Marcin Kesler 2:40.48 289
3. Korneliusz Grad 2:41.99
50m dowolny
1. Wiktoria Błaszkiewicz 29.02
2. Adrianna Nowak 29.60
3. Daniel Auguścik 28.23
400m zmienny
2. Wiktoria Błaszkiewicz 5:39.28
3. Anastazja Matracka 5:50.23
2. Paweł Kępiński 5:26.76
3. Daniel Auguścik 5:39.18
50m grzbietowy
3. Jakub Wykierski 33.13
50m klasyczny
2. Julia Sady 42.98
1. Paweł Kępiński 41.82
2. Jakub Kaczmarczyk 45.46
4x100m dowolny
1. KSZO 1 (Paulina Boroń, Adrianna Nowak, Anastazja Matracka, Wiktoria Błaszkiewicz) 4:26.37
3. KSZO 3 (Oliwia Kurasińska, Julia Sady, Karolina Kowalska, Natalia Przygoda) 4:59.58
1. KSZO 2 (Jakub Wykierski, Bartosz Świątek, Daniel Auguścik, Paweł Kępiński) 4:19.43
3. KSZO 4 (Korneliusz Grad, Bartosz Barański, Jakub Kaczmarczyk, Marcin Kesler) 4:36.25

13 lat
200m dowolny
2. Natalia Czernik 2:35.52 365
3. Aleksandra Rokosz 2:41.51
2. Bartosz Piliński 2:16.86
100m motylkowy
1. Kacper Borowski 1:09.47
50m dowolny
1. Patryk Stefański 28.05
2. Kacper Borowski 29.25
400m zmienny
2. Natalia Czernik 6:18.96
3. Aleksandra Rokosz 6:29.98
2. Patryk Stefański 5:36.74
3. Dominik Walczyk 6:17.94
50m klasyczny
1. Bartosz Piliński 36.31
3. Oliwer Okręt 43.98
4x100m dowolny
1. KSZO 2 (Julia Falfus, Aleksandra Rokosz, Kinga Gromska, Natalia Czernik) 4:57.92
1. KSZO 3 (Bartosz Piliński, Kacper Borowski, Dominik Walczyk, Patryk Stefański) 4:28.61 317

12 lat
200m dowolny
2. Kinga Gromska 2:37.92
100m motylkowy
1. Natalia Tarnowska 1:31.97
200m grzbietowy
1. Julia Świątek 2:55.07
2. Kinga Gromska 2:57.48
50m dowolny
2. Julia Falfus 32.51
3. Bartosz Michta 32.89
50m grzbietowy
3. Julia Świątek 39.02
1. Kajetan Radkiewicz 39.40

Komentarze

Related Articles