Zwycięstwo młodzików SMS KSZO w Końskich

Kwiecień 10
17:10 2016

Ważne zwycięstwo w finałowej fazie o miejsca 5-8 rozgrywek świętokrzyskiej ligi młodzików odnieśli młodzi piłkarze ręczni SMS KSZO Ostrowiec Św. Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego pokonali na wyjeździe KSSPR I Końskie.

Mecz miał bardzo wyrównany przebieg, o czym świadczy fakt, że przez ponad 40 minut (gra się 2×25) żaden z zespołów nie potrafił sobie wypracować przewagi większej niż dwa gole. Dopiero w 42 minucie ostrowczanie po golu najskuteczniejszego tego dnia w zespole KSZO Michała Woźniaka objęli prowadzenie 21:24, a chwilę później po serii trzech kolejnych trafień mieli już nawet pięć goli zapasu (22:27), co pozwoliło im na spokojne dowiezienie zwycięstwa do końcowej syreny.

KSSPR I Końskie – SMS KSZO Ostrowiec Św. 26:28 (13:12)

SMS KSZO: Sieniek, Kowalewski – Woźniak 8, Stawiarz 6, Miechowicz 5, Szlichta 5, Matyjas 3, Groszek 1, Kowalski, Wywiał, Chmielewski, Chuchała, Kasprowicz, Sieczka, Granat