KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkursy przed meczami siatkarek z Legionovią i piłkarzy ręcznych z Piotrkowianinem

Konkursy przed meczami siatkarek z Legionovią i piłkarzy ręcznych z Piotrkowianinem
marzec 17
08:08 2016

Najbliższy weekend w Ostrowcu Św. przebiegał będzie pod znakiem wydarzeń sportowych w Hali KSZO. W sobotę o godzinie 17 siatkarki KSZO Ostrowiec Św. rozpoczynają walkę w play-off o miejsca 9-12 Orlen Ligi. Rywalem podopiecznych trenera Dariusza Parkitnego będzie 9. zespół po sezonie zasadniczym – Legionovia Legionowo. W niedzielę o godzinie 16 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. podejmują lidera I ligi – Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Mamy dla Was bilety na oba spotkania!

Orlen Liga
KSZO Ostrowiec Św. – Legionovia Legionowo
Pytanie konkursowe:
Proszę podać wyniki, jakimi kończyły się mecze pomiędzy KSZO i Legionovią w rundzie zasadniczej obecnego sezonu.

I liga piłki ręcznej
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Pytanie konkursowe:
Drużynę naszego najbliższego rywala prowadzi dobrze znany w Ostrowcu Św. szkoleniowiec. Proszę podać jego imię i nazwisko oraz sezon, w którym prowadził zespół KSZO.

Uwaga! Oba pytania konkursowe traktujemy oddzielnie i w oddzielnych mailach na nie odpowiadamy. Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 17. Należy je przesłać na adres kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles