KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

14-latkowie pływali w Olsztynie

14-latkowie pływali w Olsztynie
Marzec 06
19:52 2016

W Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich na krótkim basenie. Do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego wybrała się liczna ekipa pływaków KSZO z trenerem Marcinem Piwnikiem. Najbliżej miejsc medalowych zbliżył się Jakub Wilk, który był dwukrotnie szósty, na dystansach 50 i 100 metrów stylem dowolny. Jakub Wilk był też 16. na 200m dowolnym. Ponadto do finałowych wyścigów kwalifikowali się Aleksandra Banaczkowska (17. na 100m motylkiem, 14. na 400m zmiennym, 16. Na 200m klasycznym i 14. na 200m zmiennym), Wiktoria Błaszkiewicz (15. na 50m grzbietowym) i Michał Klimas (19. na 200m klasycznym, 13. na 100m klasycznym).

Wyniki ostrowieckich pływaków:

50m dowolny
35. Wiktoria Błaszkiewicz 29.01
44. Adrianna Nowak 29.17
51. Anastazja Matracka 29.39
75. Paulina Boroń 30.08
107. Natalia Przygoda 30.94
141. Oliwia Kurasińska 32.48
6. Jakub Wilk 25.55 (el. 9. 25.84)
69. Daniel Auguścik 27.68
116. Jakub Kaczmarczyk 28.93
149. Korneliusz Grad 30.70
152. Bartosz Barański 30.93

50m klasyczny
73. Julia Sady 41.89
75. Natalia Przygoda 42.78
14. Michał Klimas 32.82 (el. 14. 32.91)
58. Bartosz Świątek 36.25

100m motylkowy
17. Aleksandra Banaczkowska 1:09.36 (el. 19. 1:09.38)
37. Anastazja Matracka 1:13.12
47. Bartosz Świątek 1:09.79

200m dowolny
29. Wiktoria Błaszkiewicz 2:18.57
36. Adrianna Nowak 2:20.03
45. Paulina Boroń 2:21.38
79. Oliwia Kurasińska 2:32.01
16. Jakub Wilk 2:05.34 (el. 14. 2:05.65)
38. Paweł Kępiński 2:10.98
50. Jakub Wykierski 2:13.29
72. Daniel Auguścik 2:16.40
82. Jakub Kaczmarczyk 2:18.01
109. Bartosz Barański 2:30.67

200m grzbietowy
58. Korneliusz Grad 2:39.41

400m zmienny
14. Aleksandra Banaczkowska 5:23.69 (dysk. w finale B)

4x200m dowolny
8. KSZO (Paulina Boroń, Aleksandra Banaczkowska, Adrianna Nowak, Wiktoria Błaszkiewicz) 9:21.13
12. KSZO (Jakub Wykierski, Michał Klimas, Paweł Kępiński, Jakub Wilk) 8:50.28

50m motylkowy
28. Wiktoria Błaszkiewicz 31.16
44. Anastazja Matracka 31.93
95. Natalia Przygoda 34.90
102. Oliwia Kurasińska 35.90
41. Jakub Wilk 29.81
60. Paweł Kępiński 30.62
88. Daniel Auguścik 32.19
107. Bartosz Barański 34.79

50m grzbietowy
15. Wiktoria Błaszkiewicz 32.12 (el. 19. 32.81)
86. Julia Sady 39.53
44. Jakub Wilk 32.02
75. Jakub Kaczmarczyk 34.69
77. Korneliusz Grad 34.70

400m dowolny
56. Paulina Boroń 4:59.31
61. Adrianna Nowak 4:59.97
73. Oliwia Kurasińska 5:16.50
54. Jakub Wykierski 4:41.30
59. Paweł Kępiński 4:42.77
97. Bartosz Barański 5:21.06

200m klasyczny
16. Aleksandra Banaczkowska 2:47.67 (el. 20. 2:50.06)
70. Julia Sady 3:13.91
19. Michał Klimas 2:37.63 (el. 13. 2:36.32)
43. Bartosz Świątek 2:49.40

200m zmienny
14. Aleksandra Banaczkowska 2:32.67 (el. 20. 2:34.26)

4x100m dowolny
8. KSZO (Paulina Boroń, Adrianna Nowak, Anastazja Matracka, Wiktoria Błaszkiewicz) 4:16.83
16. KSZO (Jakub Wykierski, Michał Klimas, Daniel Auguścik, Jakub Wilk) 4:03.87

200m motylkowy
37. Paweł Kępiński 2:44.02

100m dowolny
30. Wiktoria Błaszkiewicz 1:03.59
43. Adrianna Nowak 1:04.41
65. Paulina Boroń 1:05.69
75. Anastazja Matracka 1:06.44
93. Natalia Przygoda 1:08.54
6. Jakub Wilk 55.99 (el. 9. 56.44)
65. Daniel Auguścik 1:01.37
72. Jakub Wykierski 1:01.71
103. Jakubc1:03.40
142. Bartosz Barański 1:09.10

100m grzbietowy
69. Korneliusz Grad 1:15.32
73. Jakub  Kaczmarczyk 1:16.28

100m klasyczny
29. Aleksandra Banaczkowska 1:19.82
75. Julia Sady 1:31.37
13. Michał Klimas 1:11.26 (el. 13. 1:11.87)
54. Bartosz Świątek 1:18.94

100m zmienny
48. Anastazja Matracka 1:14.17
55. Adrianna Nowak 1:14.87
89. Natalia Przygoda 1:20.95
96. Julia Sady 1:25.88
36. Michał Klimas 1:08.57
70. Daniel Auguścik 1:12.47
80. Bartosz Świątek 1:14.10

800m dowolny
37. Paulina Boroń 10:17.56
46. Oliwia Kurasińska 11:02.52

4x100m zmienny
8. KSZO (Wiktoria Błaszkiewicz, Anastazja Matracka, Aleksandra Banaczkowska, Adrianna Nowak) 4:47.91
16. KSZO (Jakub Wykierski, Jakub Wilk, Michał Klimas, Daniel Auguścik) 4:30.06

Komentarze

Related Articles