KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek z Atomem Trefl Sopot

Konkurs przed meczem siatkarek z Atomem Trefl Sopot
marzec 02
17:11 2016

Przed nami ostatni w Ostrowcu Św. mecz siatkarek KSZO w sezonie zasadniczym 2015/2016 Orlen Ligi. W sobotę o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO podopieczne trenera Dariusza Parkitnego podejmą wicemistrza Polski i aktualnego wicelidera tabeli – PGE Atom Trefl Sopot. Tradycyjnie mamy dla Państwa trzy wejściówki, które można wygrać w naszym konkursie.

Pytanie konkursowe: Proszę podać imię i nazwisko zawodniczki z aktualnej kadry KSZO, która w przeszłości reprezentowała barwy naszego najbliższego rywala – PGE Atom Trefl Sopot.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do piątku (do godz. 12). Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles