KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygamy konkursy przed meczem Orlen Ligi z Developresem Rzeszów! Moc atrakcji dla kibiców!

Rozstrzygamy konkursy przed meczem Orlen Ligi z Developresem Rzeszów! Moc atrakcji dla kibiców!
luty 19
15:01 2016

W najbliższą sobotę o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO rozegrany zostanie bardzo ważny dla układu dolnej części tabeli Orlen Ligi mecz. Przy Świętokrzyskiej 11 zmierzą się KSZO Ostrowiec Św. i Developres SkyRes Rzeszów. W środę w meczu Pucharu Polski górą były rzeszowianki. Kto tym razem wzniesie ręce w geście triumfu? Wierzymy, że fani z hutniczego grodu dołożą swoją cegiełkę do sukcesu gospodyń! Dla szóstki kibiców mamy dobrą wiadomość – właśnie stali się laureatami naszych konkursów, w których do wygrania były wejściówki ligowy na pojedynek KSZO – Developres!

To jednak nie jedyna miła informacja, jaką mamy do przekazania. Atrakcji w sobotni wieczór będzie więcej. Wśród wszystkich fanów, którzy zasiądą na trybunach Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO rozlosujemy dwie wejściówki do ostrowieckiej dyskoteki Platinium, dwie pizze i bony rabatowe od Pizzerii DaGrasso oraz darmowy transport po meczu do domu (na terenie Ostrowca Św.) od Taxi Ikar dla jednego kibica.

Podobnie jak na poprzednim ligowym meczu również w najbliższą sobotę animacje dla najmłodszych kibiców zapewni Klaun Franio. Przypominamy jednocześnie, że dzieci poniżej 10 roku życia na mecze Orlen Ligi w Ostrowcu Św. wchodzą za darmo! Starszych kibiców siatkówki w przerwach między setami zapraszamy natomiast na mały poczęstunek… Po obu stronach niższej trybuny zlokalizowane zostaną specjalne punkty, w których będzie można (za darmo!) napić się kawy (od NESTLÉ Professional) lub herbaty oraz poczęstować pysznym ciastkiem (od Piekarnia i Cukiernia Skalski).

Wejściówki na mecz KSZO Ostrowiec Św. – Developres SkyRes Rzeszów wygrali:

KSZO.info:
Agnieszka Janeczek – Ostrowiec Św.
Albert Sałata – Ostrowiec Św.
Krzysztof Pikus – Kunów

Facebook.com/KSZO.Ostrowiec
Stanisław Kunicki – Ostrowiec Św.
Agata Kaczor – Ostrowiec Św.
Paulina Szczepaniak – Ostrowiec Św.

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór wejściówek już na godzinę przed meczem w klubowych kasach.

Komentarze

Related Articles