KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO – Developres w Orlen Lidze

Konkurs przed meczem KSZO – Developres w Orlen Lidze
luty 18
08:58 2016

W najbliższą sobotę o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w meczu 19. kolejki Orlen Ligi siatkarki KSZO Ostrowiec Św. podejmą Developres SkyRes Rzeszów. Będzie to „rewanż” za wczorajszy mecz Pucharu Polski, wygrany w Ostrowcu Św. przez rzeszowianki. Mamy dla Państwa trzy wejściówki na sobotnie spotkanie. Można je wygrać biorąc udział w naszym konkursie.

Pytanie konkursowe:
Podaj imiona i nazwiska zawodniczek KSZO, które w meczu I rundy obecnego sezonu Orlen Ligi pomiędzy Developresem i KSZO, rozegranym w Rzeszowie, zdobyły dla Pomarańczowo – Czarnych najwięcej punktów. Dla ułatwienia podpowiadamy, że obu we wczorajszym meczu trener Dariusz Parkitny dał odpocząć, wyraźnie oszczędzając je na bój o punkty.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do jutra (do godz. 15). Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles