KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Inauguracja Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej też dla KSZO!

Inauguracja Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej też dla KSZO!
Luty 15
11:25 2016

W niedzielę na basenie w Busku-Zdroju rozegrano pierwszą rundę Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej w sezonie 2016. W Punktacji klubowej zdecydowanie zwyciężyli ubiegłoroczni triumfatorzy, pływacy KSZO Ostrowiec Św.

Punktacja klubowa 1. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 31621
2. Barakuda Starachowice – 19855
3. Salos Cortile Kielce – 15779
4. Korona-Swim Kielce – 15707
5. UNIA Busko Zdrój – 7240
6. Orka MOSiR Kielce – 5224
7. WODNIK Końskie – 1772
8. FOKA Sandomierz – 1513
9. Centrum Staszów – 1426
10. Delfin Połaniec – 1167
PK. MOTYL Stalowa

Najlepszymi zawodnikami 1. rundy zostali Piotr Bujak (Salos Cortile Kielce) wśród chłopców oraz Julia Szafrańska (KSZO Ostrowiec Św.) wśród dziewcząt.

Pływacy KSZO na podium:

15 lat i starsi

100m dowolny dziewcząt:
2. Szafrańska Julia – 1:00.51
3. Wicha Karolina – 1:01.41

400m dowolny chłopców:
3. Pietrzyk Cezary – 4:24.52

400m dowolny dziewcząt:
1. Szafrańska Julia – 4:30.57
3. Wołek Oliwia – 4:35.87

50m grzbietowy chłopców:
3. Michta Kacper – 29.69

100m grzbietowy chłopców:
3. Michta Kacper – 1:02.01

100m grzbietowy dziewcząt:
1. Wołek Oliwia – 1:09.02

200m motylkowy chłopców:
3. Pietrzyk Cezary – 2:17.75

200m motylkowy dziewcząt:
2. Wicha Karolina – 2:32.51

4x100m zmienny dziewcząt:
1. KSZO 1 (Szafrańska Julia, Wicha Karolina, Wołek Oliwia, Łosak Wiktoria) – 4:42.96

14 lat

100m dowolny chłopców:
1. Wilk Jakub – 57.58
3. Wykierski Jakub – 1:01.58

100m dowolny dziewcząt:
1. Błaszkiewicz Wiktoria – 1:04.50
2. Banaczkowska Aleksandra – 1:05.44
3. Matracka Anastazja – 1:05.58

400m dowolny chłopców:
1. Wilk Jakub – 4:29.48
2. Kępiński Paweł – 4:42.88

400m dowolny dziewcząt:
2. Boroń Paulina – 5:04.37
3. Kurasińska Oliwia – 5:14.37

50m grzbietowy chłopców:
3. Grad Korneliusz – 35.68

200m klasyczny chłopców:
1. Klimas Michał – 2:41.12

50m motylkowy dziewcząt:
1. Błaszkiewicz Wiktoria – 31.36
2. Matracka Anastazja – 32.17 435
3. Przygoda Natalia – 34.77

200m motylkowy chłopców:
1. Kępiński Paweł – 2:37.65

200m motylkowy dziewcząt:
1. Przygoda Natalia – 2:57.02

200m zmienny chłopców:
2. Borowski Kacper – 2:38.03

200m zmienny dziewcząt:
3. Banaczkowska Aleksandra – 2:38.78

4x100m zmienny chłopców:
1. KSZO 3 (Wykierski Jakub, Kępiński Paweł, Klimas Michał, Wilk Jakub) – 4:39.40

4x100m zmienny dziewcząt:
1. KSZO 3 (Błaszkiewicz Wiktoria, Matracka Anastazja, Banaczkowska Aleksandra, Nowak Adrianna) – 4:53.27
3. KSZO 4 (Boroń Paulina, Przygoda Natalia, Sady Julia, Kurasińska Oliwia) – 5:28.27

13 lat

100m dowolny chłopców:
1. Piliński Bartosz – 1:03.13
2. Stefański Patryk – 1:03.13

100m dowolny dziewcząt:
2. Czernik Natalia – 1:11.04

400m dowolny chłopców:
2. Walczyk Dominik – 5:29.04

400m dowolny dziewcząt:
2. Czernik Natalia – 5:31.69

50m grzbietowy dziewcząt:
1. Wybranowska Julia – 36.76
2. Rokosz Aleksandra – 38.66

200m klasyczny chłopców:
1. Piliński Bartosz – 2:57.30

50m motylkowy chłopców:
1. Borowski Kacper – 31.80
2. Stefański Patryk – 32.10

50m motylkowy dziewcząt:
2. Rokosz Aleksandra – 35.77

4x100m zmienny chłopców:
1. KSZO 2 (Walczyk Dominik, Borowski Kacper, Stefański Patryk, Piliński Bartosz) – 5:04.20

4x100m zmienny dziewcząt:
1. KSZO 2 (Falfus Julia, Rokosz Aleksandra, Wybranowska Julia, Czernik Natalia) – 5:30.21

12 lat

100m dowolny dziewcząt:
2. Falfus Julia – 1:12.98

400m dowolny dziewcząt:
1. Gromska Kinga – 5:34.16
2. Świątek Julia – 5:42.90

50m grzbietowy dziewcząt:
2. Falfus Julia – 37.25

200m zmienny dziewcząt:
1. Świątek Julia – 3:03.57

Zobacz wyniki: 1. rundy Dużej Ligi 2016

Komentarze

Related Articles