KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO z Viretem Zawiercie

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO z Viretem Zawiercie
luty 10
10:20 2016

W najbliższą sobotę (początek o godzinie 17) piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. będą walczyć o pierwsze punkty w I lidze w rundzie rewanżowej we własnej hali. Rywalem podopiecznych trenera Aleksandra Malinowskiego będzie zespół Viretu CMC Zawiercie. Jak zwykle mamy dla Państwa kilka darmowych wejściówek, które można wygrać w naszych konkursach. Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy biletem na mecz oraz trzy, które nagrodzimy 12-stronicowym kalendarzem KSZO na 2016 rok.

Pytanie konkursowe:
W meczu 2. kolejki bieżącego sezonu, w którym KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. zwyciężył na boisku w Zawierciu, najskuteczniejszym zawodnikiem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. był Witalij Kożeniewski. Proszę podać ile goli rzucił w tamtym meczu oraz ile goli ma na swoim koncie w sumie, w tym sezonie.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (do godz. 15). Należy je przesłać na adres e-mail handball@kszo.info, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uwaga: Warunkiem odbioru kalendarza jest obecność na meczu. Kalendarze do odbioru w przerwie meczu przy stoliku spikera.

Komentarze

Related Articles