Młodzicy KSZO wygrywają w Kielcach z Vive

Luty 07
20:54 2016

W meczu 6. kolejki wojewódzkiej ligi młodzików drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego KSZO Ostrowiec Św. pokonała na wyjeździe Vive Tauron III Kielce. Bohaterem zespołu młodych ostrowieckich szczypiornistów był autor 13 trafień dla pomarańczowo – czarnych, Patryk Szlichta.

Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego zagrali koncertowo, będą zespołem lepszym. Ostatni remis w meczu miał miejsce w 8. minucie. Po dwóch bramkach Patryka Szlichty i jednej Tomasza Miechowicza KSZO odskoczył na trzy gole i prowadzenia już nie oddał do końca spotkania. W 32. minucie ostrowczanie prowadzili już nawet dziewięcioma golami (13:22). I choć ostatecznie skończyło się na 6-bramkowym zwycięstwie, to wynik ani na chwilę nie był zagrożony.

Vive Tauron III Kielce – SMS KSZO Ostrowiec Św. 29:35 (11:17)

Vive: Łagożny, Antos 1, Machulski 2, Kruk, Rękas 10, Salwa 2, Wojciechowski 7, Jamioł 2, M. Kosak, A. Kosak 3, Kułaga 1, Więckowski 1

KSZO: Sieniek, Kowalski, Wywiał, Miechowicz 4, Dwojak 4, Kowalewski 1, Stawiarz 6, Chmielewski 2, Chuchała, Szlichta 13, Groszek 5, Jarosiński, Sieczka, Stodulski