KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Pałacem Bydgoszcz

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Pałacem Bydgoszcz
luty 03
08:05 2016

W poniedziałek 8 lutego o godzinie 18 siatkarki KSZO Ostrowiec Św. staną przed szansą na kolejne punkty w Orlen Lidze. Do Ostrowca Św. przyjeżdża Pałac Bydgoszcz, który wyprzedza w tabeli KSZO o jeden punkt. Ewentualne zwycięstwo pozwoli więc podopiecznym trenera Dariusza Parkitnego na awans w klasyfikacji zespołów Orlen Ligi. Tradycyjnie przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodzimy trzy osoby wejściówkami na to spotkanie, ale nie tylko… Kolejne trzy osoby otrzymają od nas 12-stronicowy kalendarz KSZO na 2016 rok (warunkiem odbioru nagrody jest obecność na sobotnim meczu!).

Pytanie konkursowe:
W przerwie między sezonami 2014/2015 i 2015/2016 na linii Ostrowiec Św. – Bydgoszcz doszło do kilku ruchów transferowych. Proszę wymienić kto zamienił barwy Pałacu na KSZO i na odwrót.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do końca tygodnia. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles