KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. przystępuje do rundy rewanżowej ze wzmocnieniami

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. przystępuje do rundy rewanżowej ze wzmocnieniami
luty 01
09:59 2016

Z dwoma nowymi zawodnikami przystąpią do rundy rewanżowej pierwszoligowi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Do końca bieżącego sezonu z pomarańczowo – czarnymi związało się dwóch rozgrywających AZS AWF Warszawa – Paweł Kwiatkowski i Szymon Płodowski. W najbliższą sobotę o pierwsze punkty dla swojego nowego zespołu zagrają w Chrzanowie.

Meczem z Wisłą Sandomierz ostrowczanie zakończyli serię spotkań sparingowych. W tym tygodniu ostrowczanie mieli w planach spotkanie rewanżowe, ale ostatecznie z wyjazdu do Sandomierza zrezygnowali.

Postanowiliśmy, że nie rozegramy już żadnego meczu przed wyjazdem do Chrzanowa. Chcemy złapać trochę świeżości. Poza tym ostatni tydzień przed ligowym meczem kilku naszych zawodników wykorzysta na dojście do siebie po urazach – mówi asystent Aleksandra Malinowskiego, Tomasz Radowiecki.

Po kontuzji pleców do gry wrócił już kluczowy zawodnik pomarańczowo – czarnych Białorusin Witalij Kożeniewski. Niestety na czwartkowym treningu skręcenia stawu skokowego doznał Bartosz Sękowski. Uraz nie jest jednak na tyle poważny, by wykluczył go z udziału w sobotnim meczu w Chrzanowie. Kilka dni odpoczynku powinno pozwolić mu dojść do siebie.

W Chrzanowie trener Aleksander Malinowski powinien mieć do dyspozycji dwójkę nowych zawodników. Półroczną umowę z ostrowieckim klubem parafowali 28-letni rozgrywający AZS AWF Warszawa (wcześniej I-ligowa Warszawianka) Paweł Kwiatkowski oraz jego klubowy kolega (wcześniej również w Warszawiance) 26-letni rozgrywający lub lewoskrzydłowy Szymon Płodowski.

Komentarze

Related Articles