KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO z BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Konkurs przed meczem KSZO z BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała
styczeń 25
15:12 2016

W sobotę o godzinie 17 siatkarki KSZO postarają się podtrzymać punktową passę w Orlen Lidze. Rywal nie będzie łatwy, bo do Ostrowca Św. przyjeżdża szósty obecnie w tabeli BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Tradycyjnie przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodzimy trzy osoby wejściówkami na to spotkanie, ale nie tylko… Kolejne trzy osoby otrzymają od nas 12-stronicowy kalendarz KSZO na 2016 rok (warunkiem odbioru nagrody jest obecność na sobotnim meczu!).

Pytanie konkursowe:
Na linii KSZO Ostrowiec Św. – BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała przed sezonem 2015/2016 doszło do „transferu”. Proszę podać imię i nazwisko osoby, która była bohaterem tego wydarzenia.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do piątku do godziny 14. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze

Related Articles