KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Legionovią

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Legionovią
styczeń 14
11:41 2016

Już w najbliższą sobotę (początek o godzinie 17) siatkarki KSZO Ostrowiec Św. zawalczą o pierwsze punkty w 2016 roku i pierwsze zwycięstwo w sezonie 2015/2016. Rywalem podopiecznych trenera Dariusza Parkitnego będzie Legionovia Legionowo. Mamy dla Państwa trzy wejściówki na to spotkanie. Jedyne co trzeba zrobić, by je zdobyć, to wziąć udział w naszym konkursie. Serdecznie zapraszamy.

Pytanie konkursowe:
W kadrze zespołu z Legionowa jest siatkarka, która w ubiegłym sezonie reprezentowała KSZO. Proszę podać jej imię i nazwisko.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do piątku do godziny 14. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles