KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Świętokrzyska Duża Liga Pływacka dla KSZO

Świętokrzyska Duża Liga Pływacka dla KSZO
Grudzień 13
20:57 2015

Zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. zakończyła się 14. edycja Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Ostrowczanie triumfowali w całym cyklu ligi zarówno wśród dziewcząt, chłopców jak i klasyfikacji generalnej. Finałowa runda odbyła się na Pływalni Rawszczyzna.

Klasyfikacja końcowa – Kobiety:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 803
2. Barakuda Starachowice – 503
3. Salos Cortile Kielce – 408

Klasyfikacja końcowa – Mężczyźni:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 875
2. Salos Cortile Kielce – 464
3. Korona-Swim Kielce – 422

Klasyfikacja końcowa – Generalna:
1. KSZO Ostrowiec Św – 1678
2. Salos Cortile Kielce – 872
3. Barakuda Starachowice – 686

Klasyfikacje indywidualne – miejsca na podium (KSZO):

Chłopcy – 12-lat
2. Bartosz Piliński – 1523
3. Patryk Stefański – 1446

Dziewczęta – 13-lat
2. Aleksandra Banaczkowska – 2171
3. Wiktoria Błaszkiewicz – 2098

Chłopcy – 13-lat
1. Michał Klimas – 1702
2. Jakub Wilk – 1563
3. Jakub Wykierski – 1483

Dziewczęta – 14-lat
1. Oliwia Wołek – 2276
2. Karolina Wicha – 2176

Chłopcy – 14-lat
2. Dawid Wosiek – 2056

Kobiety 15-lat i starsze
2. Julia Szafrańska – 2820

Medaliści KSZO ostatniej rundy:

15 lat i starsi

400m zmienny:
2. Wiktoria Łosak 5:26.64

50m dowolny:
2. Julia Szafrańska 28.21

200m grzbietowy:
3. Martyna Tomoń 2:30.45

200m dowolny:
2. Julia Szafrańska 2:08.31

4 x 50m zmienny:
1. KSZO 1 (Julia Szafrańska, Martyna Tomoń, Oliwia Wołek, Karolina Wicha) 2:08.02 – Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Seniorów, Juniorów18,17,16,15-lat

14 lat

400m zmienny:
1. Oliwia Wołek 5:04.18
2. Karolina Wicha 5:14.71

50m dowolny:
1. Karolina Wicha 27.97
3. Dawid Wosiek 26.91

200m grzbietowy:
1. Oliwia Wołek 2:30.86
3. Jakub Haba 2:23.98

200m dowolny:
1. Karolina Wicha 2:10.87
2. Dawid Wosiek 2:07.83

4 x 50m zmienny:
1. KSZO 2 (Wiktoria Błaszkiewicz, Anastazja Matracka, Aleksandra Banaczkowska, Adrianna Nowak) 2:17.17 – Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Młodzików 13-lat
1. KSZO 2 (Paweł Darocha, Andrzej Sasak, Jakub Haba, Hubert Malicki) 2:08.36

13 lat

400m zmienny:
2. Aleksandra Banaczkowska 5:41.44
3. Wiktoria Błaszkiewicz 5:43.15
1. Jakub Wilk 5:19.45

50m dowolny:
2. Wiktoria Błaszkiewicz 30.31
1. Jakub Wilk 27.06
3. Daniel Auguścik 28.43

200m grzbietowy:
2. Marcin Kesler 2:48.88

200m dowolny:
3. Adrianna Nowak 2:23.67
2. Paweł Kępiński 2:16.69
3. Jakub Wykierski 2:22.77

4 x 50m zmienny:
1. KSZO 3 (Oliwia Kurasińska, Natalia Przygoda, Karolina Kowalska, Paulina Boroń) 2:29.15
1. KSZO 3 (Jakub Wykierski, Paweł Kępiński, Michał Klimas, Jakub Wilk) 2:07.49
3. KSZO 4 (Marcin Kesler, Bartosz Barański, Bartosz Świątek, Daniel Auguścik) 2:21.65

12-lat

50m dowolny:
2. Natalia Czernik 32.07
1. Bartosz Piliński 28.46
2. Patryk Stefański 28.54

200m grzbietowy:
2. Julia Wybranowska 2:52.11
3. Julia Falfus 2:54.39
3. Mateusz Toboła 3:01.84

200m dowolny:
3. Natalia Czernik 2:34.31
2. Patryk Stefański 2:19.71
3. Bartosz Piliński 2:21.03

4 x 50m zmienny:
1. KSZO 4 (Julia Falfus, Aleksandra Rokosz, Julia Wybranowska, Natalia Czernik) 2:26.66
3. KSZO 5 (Oliwia Śmiałek, Julia Świątek, Wiktoria Jakubowska, Emilia Pękala) 2:40.11
1. KSZO 5 (Dominik Walczyk, Kacper Borowski, Bartosz Piliński, Patryk Stefański) 2:18.30

Komentarze

Related Articles