KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Impelem Wrocław

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Impelem Wrocław
grudzień 10
17:02 2015

W poniedziałek o godzinie 19, meczem przed własną publicznością z Impelem Wrocław, siatkarki KSZO Ostrowiec Św. zainaugurują rundę rewanżową w Orlen Lidze 2015/2016. Rywal nie jest ławy, bo to uczestnik elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzyń, w dodatku z nowymi – bardziej ambitnymi planami, włączenia się do walki o mistrzostwo Polski. W realizacji tego celu miało pomóc zatrudnienie w stolicy Dolnego Śląska reprezentantki kraju Katarzyny Skowrońskiej – Dolaty, która po wielu latach spędzonych w ligach zagranicznych (od 2005/06) zdecydowała się na powrót do Polski. Kto chce zobaczyć w akcji jedną z największych gwiazd Orlen Ligi, dwukrotną mistrzynię Europy (2003, 2005)? Mamy trzy wejściówki, które rozlosujemy pośród osób biorących udział w konkursie. Zapraszamy!

Pytanie konkursowe:
W 2010 roku Katarzyna Skowrońska – Dolata wywalczyła Klubowe Mistrzostwo Świata. Z jakim klubem tego dokonała?

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy do poniedziałku do godziny 10. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Fot. OrlenLiga.pl

Ostrowieckie siatkarki z powodzeniem uczestniczą w rozgrywkach Orlen Ligi. Udział w meczach możliwy jest między innymi dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski. Uzyskiwanie dobrych wyników z pewnością sprzyja doskonała baza sportowa, udostępniana przez gminę na potrzeby treningów i organizowanych meczów. Występy zawodniczek klubu KSZO Ostrowiec SA są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.
Komentarze

Related Articles