KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkursy przed meczami siatkarek z Muszyną i szczypiornistów z Czuwajem

Konkursy przed meczami siatkarek z Muszyną i szczypiornistów z Czuwajem
grudzień 01
18:07 2015

W najbliższy weekend ostrowieckich fanów sportów halowych czeka aż dwa mecze. W sobotę o godzinie 17 w meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy Orlen Ligi siatkarki KSZO podejmować będą Polski Cukier Muszyniankę Muszyna, a w niedzielę o godzinie 15 w meczu 12. kolejki I ligi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. zmierzą się we własnej hali z Czuwajem Przemyśl. Dla fanów obu drużyn mamy bilety, które można zdobyć biorąc udział w naszych konkursach.

KSZO Ostrowiec Św. – Polski Cukier Muszynianka (do wygrania trzy bilety)
Pytanie: W zespole z Muszyny gra była siatkarka ostrowieckiej drużyny. Proszę wymienić jej imię i nazwisko oraz sezon, w którym reprezentowała zespół KSZO.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SRS Czuwaj Przemyśl (do wygrania trzy podwójne bilety)
Pytanie: W zespole z Przemyśla gra były szczypiornista ostrowieckiej drużyny. Proszę wymienić jego imię i nazwisko oraz sezon, w którym reprezentował zespół KSZO.

Uwaga! Oba pytania konkursowe traktujemy oddzielnie i w oddzielnych mailach na nie odpowiadamy. Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 17. Należy je przesłać na adres kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles