KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Wygraj bilety na mecz szczypiornistów KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – LKPR Moto-Jelcz Oława!

Wygraj bilety na mecz szczypiornistów KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – LKPR Moto-Jelcz Oława!
listopad 18
07:28 2015

W sobotę o godzinie 17 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. ponownie wybiegną na parkiet Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO, by walczyć o I-ligowe punkty. Rywal – LKPR Moto-Jelcz Oława, choć jest beniaminkiem, to przystąpił do rozgrywek bez respektu i od początku plasuje się w górnych rejonach tabeli. Zapowiada się więc kolejny trudny pojedynek dla podopiecznych trenera Aleksandra Malinowskiego. W odniesieniu ważnego zwycięstwa z pewnością może pomóc doping ostrowieckiej publiczności, na który liczy cały zespół. Aby zachęcić do odwiedzenia w sobotnie popołudnie hali przy Świętokrzyskiej tradycyjnie przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na mecz. Wystarczy odpowiedzieć na nietrudne pytanie i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić imię i nazwisko aktualnie najlepszego strzelca zespołu KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w sezonie 2015/2016. Proszę podać ile ma goli na koncie i które miejsce zajmuje w klasyfikacji snajperów grupy B I ligi.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 17. Należy je przesłać na adres e-mail handball@kszo.info, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – LKPR Moto-Jelcz Oława.

Komentarze

Related Articles