Udany początek ligi młodych szczypiornistów

Listopad 16
11:52 2015

Od zwycięstwa nad zespołem Vive Tauron Kielce rozpoczął sezon w świętokrzyskiej lidze młodzików zespół piłkarzy ręcznych Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego KSZO Ostrowiec Św.

KSZO Ostrowiec Św. – Vive Tauron III Kielce 30:29 (15:15)
KSZO: Kowalewski, Kowalski, Wywiał, Miechowicz 9, Dwojak 1, Stawiarz 2, Chmielewski 3, Woźniak 6, Sieczka, Szlichta 9, Sieniek, Mikula, Chuchała, Godos, Kasprowicz, Granat.

Przez cały mecz trwała bardzo wyrównana walka. Dopiero w drugiej połowie ostrowczanom udawało się nieco odskoczyć rywalom, co zwiastowało, że powalczą o pełną pulę. Najwyższe prowadzenie (trzeba bramkami) zanotowali w 45 minucie (grano 2×25 minut). I choć kielczanie w końcówce rzucili trzy bramki z rzędu, doprowadzając do remisu, to ostatnie słowo znów należało do gospodarzy, a gola dającego dwa punkty zdobył Michał Woźniak.