Nasza droga do Euro

Listopad 13
12:53 2015

W Kielcach rozegrany został ostatni turniej w ramach akcji Związku Piłki Ręcznej w Polsce „Nasza droga do Euro” – Puchar Marszałka województwa Świętokrzyskiego w kategorii młodzik. Piąte miejsce w turnieju zajął zespół reprezentujący Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego KSZO Ostrowiec Św.

Impreza zakończyła się zwycięstwem młodego zespołu Vive Tauron Kielce, który w finale pokonał PMOS Busko-Zdrój 14:12 (8:4). W meczu o 3. miejsce Zorza Bogoria pokonał KSSPR Końskie15:14 (6:7).

Wyniki KSZO:
KSZO – Vive Tauron Kielce 5:18
KSZO – Zorza Bogoria 13:15
KSZO – Korab OSiR Staszów 17:15
Mecz o V miejsce: SPR Wisła Sandomierz – KSZO 9:13 (6:7)

Skład KSZO (w nawiasie ilość goli): Bartłomiej Kowalski, Kuba Kasprowicz, Filip Chmielewski (5), Patryk Szlichta (12), Michał Woźniak (10), Maciej Dwojak (1), Olaf Wywiał (1), Bartosz Sieniek, Karol Chuchała (1), Aleksander Kowalski, Kamil Sieczka, Dominik Granat, Adrian Stawiarz (7), Tomasz Miechowicz (11), Bartosz Mikula, Kacper Godos. Trener: Tomasz Radowiecki.