KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek z PTPS Piła

Konkurs przed meczem siatkarek z PTPS Piła
listopad 13
09:27 2015

W najbliższą sobotę o godzinie 18 czekają nas kolejne siatkarskie emocje w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. Do Ostrowca Św. przyjeżdża bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie zespół PTPS Piła. Mamy dla Państwa błyskawiczny, a więc dość łatwy konkurs, w którym można wygrać wejściówki na to spotkanie.

Pytanie konkursowe:
W ubiegłym sezonie KSZO potykał się z drużyną z Piły aż sześciokrotnie – dwa razy w rundzie zasadniczej i cztery razy w play-off. Proszę podać bilans zwycięstw i porażek w tych meczach.

Na poprawne odpowiedzi, z których trzy nagrodzimy biletami, czekamy tylko dziś, do godziny 18. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles